Bezpośrednie sąsiedztwo gór, lasów i jeziora Rożnowskiego to warunki sprzyjające spotkaniom biznesowym. Pozwalają na maksymalne skupienie, ale zapewniają też mnóstwo relaksu po zakończonej pracy. To, co dla klientów biznesowych może zaoferować nasz hotel, to sale konferencyjne. Gródek nad Dunajcem to doskonałe miejsce na wyjazd firmowy, integracyjny, konferencje, szkolenia czy spotkania. 

Poznaj nasze wielofunkcyjne sale bankietowo-konferencyjne Heron Live Hotel, aby dobrze zaplanować swoje spotkanie.

Sala AB

POZIOM 0

Sala AB (655m2) to największa sala w hotelu, usytułowana jest na poziomie 0, posiada system sterowania nagłośnieniem oraz oświetleniem. Prowadzi do niej bezpośrednie, przeszklone wejście z lobby hotelowego. Z sali roztacza się przepiękny widok na jezioro dzięki imponującym przeszkleniom. Salę możemy dzielić ściankami działowymi na 2-4 niezależne mniejsze sale.

Sala A

POZIOM 0

Sala A (410 m2) to część sali AB z dostępem do dużego okna wydawczego z kuchni. Jest idealna zarówno na bankiety jak i konferencje. Posiada własne oświetlenie oraz nagłośnienie. Sala jest całkowicie przeszklona z dwóch stron. Wyposażona jest także w jeden ekran oraz dwa telewizory multimedialne.
ustawienie teatralne: 150os
klasowe: 90os
bankietowe:100os
Sala A dzieli się na dwie mniejsze, niezależne sale:
Sala A1 (32 m2)
Sala A2 (38 m2)

Sala B

POZIOM 0

Sala B (241 m2) to część sali AB, do której prowadzi wejście bezpośrednio z lobby hotelowego. Posiada oddzielne nagłośnienie oraz oświetlenie, którym możemy dowolnie sterować oraz dwa ekrany. Sala jest całkowicie przeszklona od strony jeziora. Idealna na organizację bankietów jak i konferencji.
ustawienie teatralne: 110os 
klasowe: 80os 
bankietowe: 90os
Salę B możemy podzielić na dwie mniejsze:
Sala B1 (56 m2)
ustawienie teatralne: 50os 
klasowe: 30os 
bankietowe: 30os
Sala B2 (58 m2)
ustawienie teatralne: 60os 
klasowe: 30os 
bankietowe: 30os

Sala C

POZIOM 0

Sala C (123 m2) to sala do której prowadzi przejście zarówno z lobby jak i z sali bankietowej B. Posiada duże okna z widokiem na jezioro. Profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie oraz ekran stwarzają idealne warunki do organizacji konferencji. Sala dodatkowo może być wyposażona także w 2 mobilne telewizory multimedialne.
ustawienie teatralne: 160os
klasowe: 80os
bankietowe: 80os
podkowa: 40os

Sala Hangar

POZIOM -1

Sala Hangar (40 m2) to kameralna sala znajdująca się na poziomie -1. Wyposażona w nagłośnienie, oświetlenie oraz ekran multimedialny. Z sali można bezpośrednio wyjść na taras z widokiem na jezioro. Sala idealna jest do organizacji konferencji oraz nieformalnych spotkań biznesowych.
ustawienie teatralne: 81os
klasowe: 30os
bankietowe: 40os
podkowa 24os

Schemat

SALE KONFERENCYJNO-BANKIETOWE