Lato to czas, który kojarzy się z wodą, wiatrem, piaskiem i słońcem. Propozycja letnich zabiegów w Live SPA to nie tylko przygotowanie ciała do bikini, ale także ukojenie skóry po słonecznych kąpielach. Zregeneruj swoje ciało letnimi zabiegami, zrelaksuj się i korzystaj z wakacji!

FIRMING

UJĘDRNIANIE CIAŁA

Profesjonalny zabieg ujędrniający i modelujący ciało, uelastycznia skórę i pomaga na długo zachować młodość. Zabieg wspomagający zwalczanie poluźnienia skóry i oznak starzenia się ciała. Dzięki kompleksowi IN-Tense, wzmacnia i na nowo organizuje struktury wspomagające skórę.

czas trwania: 75 min.
cena: 260 pln

SLIM DESIGNER

REDUKOWANIE NADMIARU TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Zabieg pomaga zwalczać miejscową otyłość i remodeluje kształty ciała. Zawiera kompleks Slim Designer - innowacyjną „pułapkę na tłuszcz", która pobudza drenowanie istniejącego tłuszczu oraz zapobiega rozwojowi ilościowemu i objętościowemu powstawaniu nowych komórek tłuszczowych.

wersja podstawowa z peelingiem i masażem
czas trwania: 60 min.
cena: 240 pln

wersja silna z peelingiem, masażem, bandażem, szokową ampułką
czas trwania: 90 min.
cena: 300 pln

ZŁOCISTY RYTUAŁ NA CIAŁO

BURSZTYNOWY ZACHÓD SŁOŃCA

Rytuał kosmetyczny zainspirowany ciepłym duchem kultury Zachodu. Wzbogacony drogocennym Bursztynem Bałtyckim - ”płynnym złotem”, symbolem zmysłowości i wiecznej młodości. Uwalnia witalną energię skóry, by ją chronić i gruntownie odżywić.  Zabieg ten wzmacnia ciało i przywraca spokój duszy. Magnetyczną bursztynową nutę nasila aromat kwiatów irysa, białej lilii i jaśminu. Bursztyn posiada liczne właściwości medyczne: przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, odtruwające i immuno - stymulujące. Uspokaja i odpręża, ułatwia zasypianie. ”Pochłania” ból i negatywne energie, przynosi ciepło i spokój. Oczyszcza ciało i równoważy nastrój. Ponadto jest symbolem zmysłowości I atrakcyjności.

czas trwania: 75 min.
cena: 270 pln