LEKARZ

lek. MICHAŁ PASIŃSKI

Specjalista chirurgii ogólnej. Lekarz medycyny estetycznej. Ukończył studia lekarskie na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracuje w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie. Staż podyplomowy odbył w krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla. W 2006r. rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej w Szpitalu Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie, którą następnie kontynuował zdobywając dalsze doświadczenie i wiedzę w SP ZOZ MSW w Krakowie. Uwieńczeniem tego etapu było zdanie w 2013 r. Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego i uzyskanie tytułu Specjalisty Chirurgii Ogólnej.

Doktor Michał Pasiński stale pogłębia i aktualizuje swoją wiedzę na stażach, szkoleniach i kursach w jednostkach służby zdrowia zarówno publicznych, jak i prywatnych w kraju i zagranicą, w tym w Brazylii, Portugalii i Hiszpanii.

KWAS HIALURONOWY

FIGURHA 

Kwas hialuronowy jest jedną z najczęściej stosowanych substancji w medycynie estetycznej. Jest to naturalnie występujący składnik skóry, który odpowiada za jej właściwy poziom jędrności i nawilżenia. Stanowi także ważny element chrząstek stawowych, kości i płynu stawowego. Wraz z upływem lat, stopień nawilżenia skóry znacząco się zmniejsza, co prowadzi do utraty jej elastyczności, wysuszenia i pojawienia się objawów starzenia. Kwas hialuronowy używany podczas zabiegów medycyny estetycznej przyczynia się do widocznej poprawy kondycji skóry. Struktura tkanek twarzy ulega wzmocnieniu, a objawy starzenia są mniej widoczne.

EFEKTY PO ZABIEGU
Efekt podania kwasu hialuronowego widoczny jest bezpośrednio po zakończeniu zabiegu, jednak należy pamiętać, że ten ostateczny związany z uwolnieniem wypełniacza pojawia się dopiero po ok 3 tygodniach. Długość utrzymywania się preparatu w tkankach wynosi od 3 – 18 miesięcy i zależy od stopnia usieciowienia oraz indywidualnych cech pacjenta. 
 
PRZECIWWSKAZANIA
- ciąża, karmienie piersią
- infekcje skóry (bakteryjne, grzybicze i wirusowe)
- choroby o podłożu autoimmunologicznym
- nadwrażliwość na kwas hialuronowy
- choroby nowotworowe

WSKAZANIA
KWAS HIALURONOWY – LIPCONTOUR
 
- powiększenie i konturowanie ust
- wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust
CENA – od 950 zł*

KWAS HIALURONOWY – EYELIGHTS
- wrażliwa skóra wokół oczu
- powierzchowne i umiarkowane zmarszczki
CENA – od 950 zł*

KWAS HIALURONOWY – INITIO
- głębokie zmarszczki
- bruzdy nosowo – wargowe
- linie marionetki
- opadnięte kąciki ust
- wypełnienie zagłębień w okolicach skroni
CENA – od 1 300 zł*

KWAS HIALURONOWY – VOLUMO
- uwydatnienie kości policzkowych
- modelowanie i wypełnienie policzków
- modelowanie podbródka
CENA – od 1 500 zł*
* ceny orientacyjne, ustalane indywidualnie

MEZOTERAPIA IGŁOWA

BIOLOGICZNA ODNOWA SKÓRY

Mezoterapia igłowa jest jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod stosowanych celem profilaktyki starzenia oraz poprawy wyglądu skóry przy zachowaniu w pełni naturalnego efektu. Zabieg polega na kontrolowanym i bezpośrednim podaniu w głąb skóry, w formie iniekcji, cennych składników odżywczych, substancji aktywnych, witamin oraz minerałów. Do najczęściej wykorzystywanych w mezoterapii igłowej należą: kwas hialuronowy, kwas liponowy, kwas askorbinowy i wiele innych. Zabiegom terapii igłowej poddawane są najczęściej okolice twarzy, szyi, ramion, dekoltu, także grzbiety dłoni, skóra głowy oraz miejsca wymagające ogólnej regeneracji czy leczenia. W zależności od składu preparatu zabieg ten jest przeznaczony dla osób w każdym wieku.

WSKAZANIA
- zmarszczki
- utrata napięcia i elastyczności skóry
- szara, sucha i odwodniona skóra
- pękające usta
- cienie i obrzęki pod oczami
- rozstępy i blizny
-  cellulit

CENA
JALUPRO – od 1 100 zł*
PAKIET 4 ZABIEGÓW – 3 600 zł*
JALUPRO HMW – 1 300 zł*
PAKIET 3 ZABIEGÓW – 3 200 zł*
* ceny orientacyjne, ustalane indywidualnie

EFEKTY PO ZABIEGU
U części pacjentów efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Celem uzyskania optymalnych wyników w większości przypadków zaleca się wykonanie 3-4 zabiegów w odstępie około 14-28 dni, a następnie zabieg przypominający co 3-6 miesięcy.

PRZECIWWSKAZANIA
- ciąża, karmienie piersią
- infekcje skóry (bakteryjne, grzybicze i wirusowe)
- choroby o podłożu autoimmunologicznym
- nadwrażliwość na kwas hialuronowy
- choroby nowotworowe
- skłonność do występowania blizn przerosłych

LIPOLIZA INIEKCYJNA

BEZINWAZYJNA LIPOSUKCJA

Lipoliza iniekcyjna jest rodzajem niechirurgicznej liposukcji. Polega ona na podaniu w obręb tkanki tłuszczowej korygowanych okolic preparatu fosfatydylocholiny będącego naturalnym składnikiem pozyskiwanym z ziaren soi. Zawarty w niej dezoksycholan sodu powoduje rozbicie komórek tłuszczowych, które przenikają do układu krążenia, następnie są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu. W przypadku cellulitu zabieg lipolizy ma na celu rozbicie większych depozytów tłuszczowych i wygładzenie powierzchni skóry. Rewolucyjna metoda doskonale modeluje sylwetkę i pomaga pozbyć się niechcianego nadmiaru tłuszczu.

WSKAZANIA
- podwójny podbródek
- tzw. „chomiki”
- tłuszcz w okolicy brzucha
- tłuszcz w okolicy kolan
- tłuszcz w okolicy bioder

CENA
od 700 zł*/ 1 ampułka
* ceny orientacyjne, ustalane indywidualnie

EFEKTY PO ZABIEGU
Lipoliza wywołuje proces niszczenia komórek tłuszczowych po 3 tygodniach. W przypadku braku wzrostu masy ciała wystarcza jeden zabieg.

PRZECIWWSKAZANIA
- ciąża, karmienie piersią
- zaburzenia krzepnięcia krwi
- schorzenia wątroby i nerek
- infekcje skóry w miejscu wstrzyknięć
- nadmierna otyłość