Heron Live Hotel to miejsce połączenia żywiołów, które energie czerpie wprost z otaczającej go natury - bliskość gór, spokój lasu, żywioł wody. Goście odczuwają radość z życia wszystkimi zmysłami odwiedzając Hotel Heron. Jezioro Rożnowskie znajdujące się bezpośrednim sąsiedztwie obiektu sprawia, że jest to miejsce bliskie naturze oraz magiczne. 

HERON

LIVE HOTEL

Położony w Małopolsce, w miejscowości Sienna, w gminie Gródek nad Dunajcem Heron Live Hotel to połączenie luksusowego hotelu z ekskluzywnym SPA, bogatą ofertą trzech restauracji i klubu oraz wysokiej klasy miejscem na spotkania biznesowe. Znakomicie skomunikowany, a jednocześnie ukryty w leśnej głuszy, położony nad samym brzegiem Jeziora Rożnowskiego hotel odpowiada potrzebom osób, które chcą żyć pełnią życia.

Pełen życia i energii hotel w połączeniu z atrakcyjną i zaciszną okolicą tworzą niezwykłą ofertę. Heron Live Hotel w Gródku nad Dunajcem to indywidualista, w którym w odróżnieniu od innych odkryjesz dynamikę, która jest częścią jego DNA. Heron Live Hotel - energia wprost z natury.

FILOZOFIA

LIVE HOTEL

Heron to jedyny na świecie Live Hotel, który powstał po to, aby odwiedzający go goście czerpali radość z pobytu wszystkimi zmysłami. Oferta hotelu splata się z otaczającą go naturą, z lasami i górami Beskidu Sądeckiego oraz urokliwym Jeziorem Rożnowskim. to miejsce, które pobudzi wszystkie twoje zmysły.

Heron Live Hotel to miejsce, w którym doświadczysz czegoś prawdziwego, rzeczywistego i głęboko wartościowego.

Poczujesz się częścią czegoś większego.
Wszystkimi zmysłami zanurzysz się w otaczającej cię rzeczywistości.
Wyruszysz w niezapomnianą, fascynującą wędrówkę.
Będziesz uczestniczyć w czymś naprawdę.
Swój pobyt przeżyjesz w pełni.

GŁÓWNE OBSZARY LIVE

NATURA | SMAKI | MUZYKA

Heron Live Hotel, czyli luksusowy hotel nad jeziorem Rożnowskim, przygotował dla Ciebie niezapomniane doświadczenia, przygodę czekającą na wszystkich jego Gości. Tętniącą życiem okoliczną przyrodę, mistrzów kuchni pracujących na oczach gości oraz obietnicę niezapomnianych chwil z muzyką na żywo rozbrzmiewającą w hotelowych wnętrzach.

PRAWDZIWA NATURA

Wyrusz w malowniczą wędrówkę po tętniących życiem lasach otaczających pięciogwiazdkowy hotel w Gródku nad Dunajcem. Zatrać się w widoku słońca wschodzącego nad spokojną taflą jeziora Rożnowskiego. Poczuj bliskość natury i jej inspirującą siłę. Odwiedź miejską rezydencję w samym centrum natury.

PRAWDZIWE SMAKI

Heron to zaskakujące kulinarne doznania. Prawdziwa feeria smaków tworzona przez mistrzów kuchni na twoich oczach tylko z naturalnych produktów od okolicznych, zaprzyjaźnionych z nami dostawców. Poznaj niesamowite smaki w miejskiej rezydencji w samym centrum natury.

PRAWDZIWA MUZYKA

Magiczne, energetyzujące dźwięki rozbrzmiewające na żywo w niezapomnianych wnętrzach otoczonego przez jezioro Rożnowskie Heron Live Hotel przeniosą Cię do niesamowitego świata harmonii i rytmu. Usłysz brzmienie, pozwól się mu porwać w miejskiej rezydencji w samym centrum natury.