Sala Bilard&Snooker to wspaniałe miejsce do spotkania i dobrą zabawę w gronie przyjaciół. 

BILARD & SNOOKER

Bilard oraz snooker to coś więcej niż zwykłe gry towarzyskie, wymagają one pewnych obyczajów oraz kultury, przy czym przeznaczone są dla wszystkich osób niezależnie od wieku, płci, czy sprawności fizycznej. Gra w bilard oraz snooker stanowią doskonały pretekst do spotkań z przyjaciółmi przy ciekawych rozrywkach.

W Heron Live Hotel czekają na Was profesjonalne stoły do bilarda i sookera. Salą, która posiada 2 stoły do gry w bilard oraz 2 stoły do gry w snooker opiekuje się mistrz snookera Marcin Nitschke. Sala Bilard&Snooker to wspaniałe miejsce do spotkania i dobrą zabawę w gronie przyjaciół. 
Sala Bilard&Snooker jest dostępna dla wszytskich Gości po wcześniejszej rezerwacji.

Koszt wynajęcia jednego stołu do bilarda lub snookera:

35zł/1h

Rezerwacja stołów: 18 888 85 00

By wygrać trzeba mieć pewność, że tak będzie!

Marcin Nitschke

MARCIN NITSCHKE

DRUŻYNOWY WICEMISTRZ EUROPY W SNOOKERA

Jego fascynacja bilardem zaczęła się, gdy miał niespełna 10 lat. Od momentu pierwszego wejścia na sale Marcin nieustannie trenuje i doskonali kunszt gry. Jak podkreśla odpowiednia taktyka, nastawienie i świadomość siebie to podstawowe elementy, które stanowią istotny aspekt skuteczności.

Przez 19 lat gry w Polsce Marcin zdobył medale we wszystkich możliwych kategoriach wiekowych. Lista jego osiągnięć jest naprawdę imponująca. W 1997 roku Marcin zdobył swój pierwszy medal Mistrzostw Polski Juniorów w Kaliszu. Rok 2002 i 2007 przyniósł złoty medal Mistrzostw Polski. Na arenie międzynarodowej zdobył IX miejsce Mistrzostwach Świata w Snookera Amatorów w 2008r w Austrii. Warto podkreślić fakt, iż był to najlepszy i historycznie znaczący występ Polaka na tak prestiżowej imprezie.

Ponadto Marcin w 2007 roku w ramach promocji tej dyscypliny sportowej wziął udział w turnieju pokazowym w Warszawie Warsaw Snooker Tour. Zagrał wówczas z sześciokrotnym Mistrzem Świata Stevem Davisem i pomimo przegranej 4:2, udało mu się w fazie telewizyjnej Canal+ zrobić (jako jedynemu Polakowi) brejka 101 pkt. Najwyższy brejk Marcina w turnieju to 129 punktów (Mistrzostwa Świata Irlandia 2003 r.). Obecny brejk treningowy to 147 punktów.

Po 19 latach sportowej pracy Marcin doczekał się srebrnego medalu w Drużynowych Mistrzostwach Europy (Malta), gdzie wraz z Krzysztofem Wróbel , Rafałem Góreckim przyczynił się do zmiany historii Polskiego Snookera, wpisując się do Kroniki Sportu Polskiego.

Aktualnie Marcin jest drużynowym brązowym medalistą Mistrzostw Europy (Sofia-Bułgaria)