LEKARZ

lek. MICHAŁ PASIŃSKI

Pracuje w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej.W 2004r. ukończył studia lekarskie na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego a staż podyplomowy odbył w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla.W 2006r. rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej w Szpitalu Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie którą następnie kontynuował zdobywając dalsze doświadczenie i wiedzę w SP ZOZ MSW w Krakowie. Uwieńczeniem tego procesu było zdanie w 2013r. Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego i uzyskanie tytułu Specjalisty Chirurgii Ogólnej.

Dr Michał Pasiński od wielu lat zajmuje się również medycyną estetyczną i laseroterapią. Stale pogłębia i aktualizuje swoją wiedzę na stażach, szkoleniach i kursach w jednostkach służby zdrowia zarówno publicznych, jak i prywatnych w kraju i zagranicą, w tym w Brazylii, Portugalii i Hiszpanii."

MEZOTERAPIA IGŁOWA

BIOLOGICZNA ODNOWA SKÓRY

Mezoterapia igłowa, jest jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod stosowanych celem profilaktyki starzenia oraz poprawy wyglądu skóry, przy zachowaniu w pełni naturalnego efektu.
Dzięki tej technice pod lub śródskórnie, wprowadza się substancje aktywne, omijając w ten sposób barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Ponadto już sam proces nakłuwania powoduję, iż w obrębie skóry zostają uruchomione mechanizmy naprawcze odpowiadające za jej przebudowę.
Zazwyczaj do zabiegów używa się koktajli, złożonych z mieszaniny wielu substancji rewitalizujących i regenerujących, które stymulując metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny, co przyczynia się do poprawy stanu skóry.
Jednym z najczęściej stosowanych jest kwas hialuronowy posiadający silne właściwości higroskopijne (ma zdolność pochłaniania dużych ilości wody) oraz zwiększające proliferację komórkową i angiogenezę.
W zależności od składu preparatu, zabieg ten przeznaczony jest dla pacjentów w każdym wieku i różnymi problemami. Za pomocą tej metody możemy bowiem nawilżyć usta, poprawić koloryt lub ujędrnić czy tez nawilżyć skórę twarzy, szyi, dekoltu, biustu, zredukować zmarszczki, cellulit, rozstępy czy też zmniejszyć cienie i obrzęki pod oczami.

Jalupro - od 1100 pln
Pakiet 4 zabiegów - 3600 pln
Jalupro HMW - 1300 pln
Pakiet 3 zabiegów - 3200 pln

KWAS HIALURONOWY

FIGURHA

Kwas hialuronowy jest jedna z najczęściej stosowanych substancji w medycynie estetycznej. Dzięki swoim właściwościom wypełniającym i zdolności do unoszenia tkanek stosuje się go celem powiększenia ust, policzków, wypłycenia bruzd i zmarszczek, uniesienia kącików ust oraz korekty utraconej objętości w obrębie twarzy.  Efekt podania kwasu hialuronowego widoczny jest już bezpośrednio po zakończeniu zabiegu, jednak należy pamiętać, iż ten ostateczny związany z uwodnieniem wypełniacza pojawia się dopiero po około 3 tygodniach. Długość utrzymywania się preparatu w tkankach wynosi od 3-18 miesięcy i zależy od stopnia usieciowania oraz indywidualnych cech pacjenta.

Eyelights - okolice oczu, powierzchowne i umiarkowane zmarszczki- od 950 pln
Lipcontour - powiekszanie ust, konturowanie  - od 950 pln
Initio- umiarkowane i głebokie zmarszczki (bruzdy nosowo- wargowe, linie marionetki - od 1300 pln
Volumo- objetosc policzki, podbródek, linia zuchwy - od 1500 pln

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna jest rodzajem niechirurgicznej liposukcji. Polega ona na podawaniu w obręb tkanki tłuszczowej leczonych okolic, preparatu fosfatydylocholiny, będącej naturalnym składnikiem pozyskiwanym z ziaren soi. Zawarty w niej dezoksycholan sodu powoduje rozbicie błon komórek tłuszczowych. Uwolniony w ten sposób tłuszcz, zostaje następnie zmetabolizowany w obrębie wątroby, powodując zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej w obrębie miejsca zabiegu. W przypadku cellulitu zabieg lipolizy ma na celu rozbicie większych depozytów tłuszczowych i wygładzenie powierzchni skóry.
Ponadto w ostatnim okresie zabieg ten cieszy się coraz większą popularnością wśród pacjentów chcących poprawić swój owal twarzy i pozbyć się się tzw „podwójnego podbródka” czy też „chomików”.

1 ampułka - od 700 pln