WSPOMNIENIA

KOLACJA 10 RĄK - 10 MOMENTÓW

EDYCJA 2016

EDYCJA 2017

EDYCJA 2018

10 RĄK - 10 MOMENTÓW

niezwykła kolacja

Podczas wyjątkowego wydarzenia jakim będzie kolacja ’10 rąk – 10 momentów’ Goście będą mieli okazję poznać filozofię LIVE. Kolacja będzie połączeniem prawdziwej natury otaczającej Heron Live Hotel *****, prawdziwych smaków przygotowywanych na naszych oczach przez pięciu Szefów Kuchni oraz prawdziwej muzyki na żywo podczas kolacji. Kolacja odbędzie się 6 listopada 2021 w Sali Bankietowej Heron Live Hotel z widokiem na Jezioro Rożnowskie i otaczającą je naturę.

Podczas eventu prowadzący wtajemniczy Gości w  pracę pięciu Szefów Kuchni i to, jak kreują smaki, które później widzimy na talerzach. Kulinarnie event wspomagać będą jedne z najlepszych firm gastronomicznych. Podczas kolacji do każdego z dań sommelier dobierze alkohole oraz napoje. Cały wieczór umilać będzie muzyka na żywo w wykonaniu wyjątkowych artystów. Tuż po zakończeniu kolacji Goście będą mieli okazję uczestniczyć w afterparty w Klubie Muzycznym.

Zapraszamy na V edycję kolacji.

 

 

SZEFOWIE KUCHNI

Pięciu wybitnych Szefów Kuchni na co dzień gotujących w najlepszych restauracjach z całej Polski, jeden wieczór - jedna kolacja, innowacyjne dania autorskie, niesamowite smaki. Kolacja to 10 momentów degustacyjnych dzięki czemu Gość może poznać po 2 autorskie momenty każdego Szefa Kuchni.

 

NIEZWYKLI SZEFOWIE KUCHNI

KRZYSZTOF MAŁOCHA Szef Kuchni Heron Live Hotel*****

KONRAD KORSZLA  Szef Cukierni Heron Live Hotel ****

TOMASZ PUROL – Szef Kuchni Akademii Bocuse d'Or Poland.

DANIEL SIELICKI -  Regional Corporate Chef dla firmy RATIONAL

MARCIN SOŁTYS – Szef Kuchni w restauracji FILIPA 18, FOOD-WINE-ART w Krakowie

 

SPONSORZY

 

 

 

 

 

Chcesz tworzyć z nami wspólnie to wydarzenie?

Skontaktuj się z nami: marketing@heron-hotel.com