KRĘGIELNIA

coś więcej niż rozrywka

Do Państwa dyspozycji oddajemyw pełni zautomatyzowaną kręgielnię. Każdy z 4 torów posiada monitor, na ktorym są wyświetlane wyniki gry. Jest to idealna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą miło spędzić wieczór z przyjaciółmi lub rodziną. Czas dodatkowo umilą wszystkim orzeżwiajace napije z klubowego baru. 
Kręgielnia jest dostepna dla wszystkich Gości po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej tel. 18 88 88 500 


Cena wynajmu za 1 h /1 tor - 100 PLN 

 

 

WELLNESS

STREFA RELAKSU

Heron Live Hotel to miejsce, gdzie spokojnie wypoczniesz, regenerując ciało, jak i umysł. Strefa wellness to basen zewnętrzny typu 'Infinity Pool' wraz z jacuzzi zewnętrznym. Hotel nad jeziorem oferuje również basen wewnętrzny, jacuzzi oraz kompleks saun składający się z sauny suchej, sauny parowej, sauny aromatycznej oraz sauny na podczerwień. W strefie saun możemy także odpocząć w pokoju relaksu. Z całej strefy wellness można delektować się piękną panoramą Jeziora Rożnowskiego. Strefa wellness jest dostępna dla Gości hotelowych nieodpłatnie.

 

 

FITNESS

BĄDŹ FIT

W Live SPA na poziomie -1 znajduje się Sala Fitness dostępna dla wszystkich Gości Hotelu. To właśnie w niej można nabrać energii o poranku lub zrelaksować się po ciężkim dniu. Sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń siłowych i cardio:

  • bieżnie 
  • rowery stacjonarne 
  • orbitreki
  • maty do ćwiczeń
  • strefa TRX
  • strefa hantli
  • akcesoria do fitnessu
  •  

     

BILARD & SNOOKER

ROZWIŃ SWOJĄ PASJĘ

Zarówno gra w bilard jak i snooker dają możliwość wyciszenia się, skupienia i oderwania od codzienności, ale przede wszystkim to pasjonujące gry, mogące dać wiele satysfakcji. Na poziomie -2 czekają na Państwa profesjonalne stoły do bilarda i snookera. Sala wyposażona jest w 2 stoły do gry w bilard oraz 2 stoły do gry w snooker. Sala Bilard&Snooker jest dostepna dla wszystkich Gości po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej.

Cena wynajmu za 1h - 35 PLN

 

 

 

ROWERY

SPĘDŹ CZAS AKTYWNIE

Wokół Hotelu znajdują się trasy rowerowe o zóżnicowanym stopniu trudności. Dzięki rowerom elektrycznym, które wypożyczyć można w recepcji, nie musimy obawiać się stromych podjazdów. Szczególnie polecamy malowniczą trasę wokół Jeziora Rożnowskiego, ok. 42 km: Sienna - Dąbrowa - Kurów - Tęgoborze - Łososina Dolna - Witowice Dolne - Rożnów - Gródek nad Dunajcem - Sienna.

Cena wynajmu:

Rower górski:

1h - 45 PLN

2h - 80 PLN

4h - 150 PLN

Rower elektryczny:

1h - 80 PLN

2h - 150 PLN

4h - 280 PLN 

 

 

NORDIC WALKING

ODKRYJ PIĘKNĄ OKOLICĘ

W Heron Live Hotel mamy dostępnych aż 40 kompletów kijów do Nordic Walking. W recepcji hotelowej można wypożyczyć kije do Nordic Walking. Szczególnie polecamy spacer na górę widokową znajdującą się naprzeciwko Hotelu. Wszelkich informacji o malowniczych trasach udziela recepcja hotelowa.

 

ŚCIEŻKA WIDOKOWA

SPACER WŚRÓD DRZEW

W sąsiedztwie Hotelu znajduje się ścieżka widokowa.Trasa ta przystosowana jest do spacerowania i prowadzi przez gęsty las liściasty. Na końcu ścieżki po około 15-20 minutach marszu docieramy na sam szczyt góry do polany widokowej. Stąd rozpościera się piękny widok na miejscowość Sienna oraz Jezioro Rożnowskie.