W Heron Live Hotel dostępne są atrakcje, które wzbogacą Państwa pobyt. Zachęcamy do gry w bilard lub snooker, aktywności sportowych oraz atrakcji na Jeziorze Rożnowskim. Teren wokół Hotelu obfituje w cudowne widoki, dlatego zachęcamy także do wypożyczenia rowerów elektrycnych lub kijów do Nordic Walking i do odkrywania pięknej okolicy.

MALIBU

TYLKO W HERON LIVE HOTEL...

Łodzi Malibu M235 to nowoczesna i luksusowa łódź do uprawiania sportów wodnych tj. wakeboard i wakesurf. Służy zarówno do rekreacyjnego zwiedzania jeziora jak i aktywnie spędzonego czasu z odrobiną szaleństwa. Sekretem łodzi są systemy do wytwarzania fal. Integrated Surf Platform i Surf Gate to nowoczesne systemy, dzięki którym możemy cieszyć się falą do surfingu. Dzięki tym systemom możemy w pełni kontrolować falę, oraz dostosować ją do indywidualnych potrzeb. Łódź wynajmowana jest wraz z obsługą sternika, który podczas rejsu zabierze Was w trasę ukazującą piękno Jeziora Rożnowskiego. Łódź może być także wynajęta z instruktorem wakesurfingu, który nauczy Was surfować na fali oraz dobierze odpowiedni sprzęt do treningu. Prosimy o rezerwację łodzi Malibu w recepcji hotelowej.

1h - 1000zł

KATAMARANY SOLLINER

LUKSUS NAPĘDZANY SŁOŃCEM

Solliner to katamaran dla tych, którzy pragną cieszyć się przyjemnym czasem spędzonym na wodzie w miłym towarzystwie przyjaciół i rodziny, czy też w ramach spotkań biznesowych. Łódź jest niezwykle prosta w obsłudze i nie wymaga uprawnień do jej sterowania. Ta 21-stopowa łódka jest w stanie pomieścić do 10 osób na pokładzie, który wyposażony jest w u-kształtną kanapę, stolik jadalniany i taras słoneczny. Prosimy o wcześniejszą rezerwację w recepcji hotelowej.

1h - 250 zł

STREFA WELLNESS

STREFA RELAKSU

Heron Live Hotel to miejsce, gdzie spokojnie wypoczniesz, regenerując ciało, jak i umysł. Strefa wellness to basen zewnętrzny typu 'Infinity Pool' wraz z jacuzzi zewnętrznym. Hotel nad jeziorem oferuje również basen wewnętrzny, jacuzzi oraz komplks saun składający się z sauny suchej, sauny parowej, sauny aromatycznej oraz sauny na podczerwień. W strefie saun możemy także odpocząć w pokoju relaksu. Z całej strefy wellness można delektować się piękną panoramą Jeziora Rożnowskiego. Strefa wellness jest dostępna dla Gości hotelowych nieodpłatnie.

SALA FITNESS

BĄDŹ FIT

W Live SPA na poziomie -1 znajduje się Sala Fitness dostępna dla wszystkich Gości Hotelu. To właśnie w niej można nabrać energii o poranku lub zrelaksować się po ciężkim dniu. Sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń siłowych i cardio:

  • bieżnie 
  • rowery stacjonarne 
  • orbitreki
  • maty do ćwiczeń
  • strefa TRX
  • strefa hantli
  • akcesoria do fitnessu

STOŁY DO BILARDA I SNOOKERA

ROZWIŃ SWOJĄ PASJĘ

Zarówno gra w bilard jak i snooker dają możliwość wyciszenia się, skupienia i oderwania od codzienności, ale przede wszystkim to pasjonujące gry, mogące dać wiele satysfakcji. Na poziomie -2 czekają na Państwa profesjonalne stoły do bilarda i snookera. Sala wyposażona jest w 2 stoły do gry w bilard oraz 2 stoły do gry w snooker. Sala Bilard&Snooker jest dostepna dla wszystkich Gości po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej.

1h - 35 zł

SALA MULTIMEDIALNA

ROZRYWKA 

W Hotelu na poziomie -2 znajduje się sala multimedialna ze stanowiskami PlayStation i różnego typu grami. To doskonała forma rozrywki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Z sali Goście mogą korzystać nieodpłatnie. Prosimy przed skorzystaniem o wcześniejszą informację w recepcji hotelowej. Gry PlayStation można wypożyczyć w recepcji.

ROWERY ELEKTRYCZNE

SPĘDŹ CZAS AKTYWNIE

Wokół Hotelu znajdują się trasy rowerowe o zóżnicowanym stopniu trudności. Dzięki rowerom elektrycznym, które wypożyczyć można w recepcji, nie musimy obawiać się stromych podjazdów. Szczególnie polecamy malowniczą trasę wokół Jeziora Rożnowskiego, ok. 42 km: Sienna - Dąbrowa - Kurów - Tęgoborze - Łososina Dolna - Witowice Dolne - Rożnów - Gródek nad Dunajcem - Sienna.

1h - 35 zł
2h - 50 zł
4h - 75 zł
24h - 120 zł

NORDIC WALKING

ODKRYJ PIĘKNĄ OKOLICĘ

W Heron Live Hotel mamy dostępnych aż 40 kompletów kijów do Nordic Walking. W recepcji hotelowej można wypożyczyć kije do Nordic Walking. Szczególnie polecamy spacer na górę widokową znajdującą się naprzeciwko Hotelu. Wszelkich informacji o malowniczych trasach udziela recepcja hotelowa.

3h - 15 zł
24h - 25 zł

ŁÓDŹ MOTOROWODNA ZE STERNIKIEM

POZNAJ JEZIORO ROŻNOWSKIE

W hotelowym porcie jachtowym w sezonie (1.05 - 30.09) jest możliwość wypożyczenia łodzi motorowodnych. Wycieczka łodzią motorowodną to doskonała forma aktywności i relaksu na jeziorze oraz ciekawa forma zwiedzania okolicy. Łodzie motorowodne do maksymalnie 4 osób są dostępne w hotelowym porcie po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej. Podczas wycieczki zapewniana jest opieka sternika. Jeśli posiadają Państwo patent motorowodny, łódź można wynająć samodzielnie.

30 min - 250 zł

KAJAKI TURYSTYCZNE ROWERY WODNE

ROZRYWKA DLA CAŁEJ RODZINY

W hotelowym porcie jachtowym w sezonie (1.05 - 30.09) jest możliwość wypożyczenia kajaków turystycznych oraz rowerów wodnych. Zapraszamy do korzystania z atrakcji na Jeziorze Rożnowskim, to doskonała forma poznania jeziora, zwiedzania, a także aktywności fizycznej. Kajaki i rowerki dostępne są po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej.

1h - 25 zł
3h - 60 zł
24h - 100 zł

ŚCIEŻKA WIDOKOWA

SPACER WŚRÓD DRZEW

W sąsiedztwie Hotelu znajduje się ścieżka widokowa.Trasa ta przystosowana jest do spacerowania i prowadzi przez gęsty las siściasty. Na końcu ścieżki po około 15-20 minutach marszu docieramy na sam szczyt góry do polany widokowej. Stąd rozpościera się piękny widok na miejscowość Sienna oraz Jezioro Rożnowskie.

OFF-ROAD

EKSTREMALNE WRAŻENIA

Beskid Niski to kraina o wspaniałych walorach krajobrazowych i terenowych. Można tu zasmakować przygody za kierownicą samochodu 4x4, pokonując trasę ok. 70 km pełną naturalnych przeszkód terenowych pod okiem instruktora Off-Road. Podczas wyprawy zwiedzimy: cmentarz z I Wojny Światowej, obiekty sakralne na Szlaku Architektury drewnianej, bądź opuszczone łemkowskie wsie. w trakcie wyprawy przygotowaliśmy pieczenie kiełbasek w plenerze lub przekąskę w stylu schroniskowym przy mniej dogodnej aurze. Prosimy o rezerwację w recepcji hotelowej z jednodniowym wyprzedzeniem. 

SKAŁKI WSPINACZKOWE

30M WYSOKOŚCI

Kompleks skałek rożnowskich znajduje się nad brzegiem Jeziora Rożnowskiego, w miejscu dawnego kamieniołomu, poniżej drogi biegnącej z Rożnowa (kościół) w stronę Bartkowej i Gródka n. Dunajcem. Kilkanaście skał różnej wielkości utworzonych jest z piaskowca ciężkowickiego. Najważniejszą część skałek tworzy ciągnąca się przez 250 m grzęda skalna. 

Najwyższa z kulminacji dochodzi do 30 m wysokości. Warto zauważyć, że kompleks pełen jest różnorodnych dróg wspinaczkowych, od bardzo łatwych do takich dla prawdziwych mistrzów wspinaczki.