KRĘGIELNIA

coś więcej niż rozrywka

Do Państwa dyspozycji oddajemyw pełni zautomatyzowaną kręgielnię. Każdy z 4 torów posiada monitor, na ktorym są wyświetlane wyniki gry. Jest to idealna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą miło spędzić wieczór z przyjaciółmi lub rodziną. Czas dodatkowo umilą wszystkim orzeżwiajace napije z klubowego baru. 
Kręgielnia jest dostepna dla wszystkich Gości po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej tel. 18 88 88 500 

poniedziałek - czwartek
70 zł/ tor/1h
piątek - niedziela
100 zł/ tor/1h

WELLNESS

STREFA RELAKSU

Heron Live Hotel to miejsce, gdzie spokojnie wypoczniesz, regenerując ciało, jak i umysł. Strefa wellness to basen zewnętrzny typu 'Infinity Pool' wraz z jacuzzi zewnętrznym. Hotel nad jeziorem oferuje również basen wewnętrzny, jacuzzi oraz komplks saun składający się z sauny suchej, sauny parowej, sauny aromatycznej oraz sauny na podczerwień. W strefie saun możemy także odpocząć w pokoju relaksu. Z całej strefy wellness można delektować się piękną panoramą Jeziora Rożnowskiego. Strefa wellness jest dostępna dla Gości hotelowych nieodpłatnie.

FITNESS

BĄDŹ FIT

W Live SPA na poziomie -1 znajduje się Sala Fitness dostępna dla wszystkich Gości Hotelu. To właśnie w niej można nabrać energii o poranku lub zrelaksować się po ciężkim dniu. Sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń siłowych i cardio:

  • bieżnie 
  • rowery stacjonarne 
  • orbitreki
  • maty do ćwiczeń
  • strefa TRX
  • strefa hantli
  • akcesoria do fitnessu

BILARD & SNOOKER

ROZWIŃ SWOJĄ PASJĘ

Zarówno gra w bilard jak i snooker dają możliwość wyciszenia się, skupienia i oderwania od codzienności, ale przede wszystkim to pasjonujące gry, mogące dać wiele satysfakcji. Na poziomie -2 czekają na Państwa profesjonalne stoły do bilarda i snookera. Sala wyposażona jest w 2 stoły do gry w bilard oraz 2 stoły do gry w snooker. Sala Bilard&Snooker jest dostepna dla wszystkich Gości po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej.

1h - 35 zł

NORDIC WALKING

ODKRYJ PIĘKNĄ OKOLICĘ

W Heron Live Hotel mamy dostępnych aż 40 kompletów kijów do Nordic Walking. W recepcji hotelowej można wypożyczyć kije do Nordic Walking. Szczególnie polecamy spacer na górę widokową znajdującą się naprzeciwko Hotelu. Wszelkich informacji o malowniczych trasach udziela recepcja hotelowa.

3h - 15 zł
24h - 25 zł

ŚCIEŻKA WIDOKOWA

SPACER WŚRÓD DRZEW

W sąsiedztwie Hotelu znajduje się ścieżka widokowa.Trasa ta przystosowana jest do spacerowania i prowadzi przez gęsty las liściasty. Na końcu ścieżki po około 15-20 minutach marszu docieramy na sam szczyt góry do polany widokowej. Stąd rozpościera się piękny widok na miejscowość Sienna oraz Jezioro Rożnowskie.