MALIBU

TYLKO W HERON LIVE HOTEL...

Stworzona przez światowego lidera w produkcji łodzi do uprawiania sportów wodnych tj. wakeboard i wakesurf. Znakomicie nadająca się dla osób aktywnych, a także ceniących sobie komfort i relaks. Wyposażona w silnik o pojemności 6,2 litra i mocy 400KM. Sekretem łodzi są systemy do wytwarzania fal: Integrated Surf Platform i Surf Gate. Niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom podróży gwarantuje 12 głośników, dwa wzmacniacze i subwoofer Wet Sounds. Prosimy o rezerwację łodzi Malibu w recepcji hotelowej.

1h - 1 500 zł
2h - 2 500 zł

WAKEBOARDING
Jest sportem wodnym polegającym na płynięciu po powierzchni wody na desce trzymając się liny ciągniętej przez łódź. Powstał z połączenia nart wodnych, snowboardingu i surfingu. Nie jest trudny do opanowania oraz gwarantuje świetną zabawę.

1h – 1 200 zł

WAKESURFING
Jest sportem wodnym polegającym na płynięciu za łodzią, na fali wytwarzanej przez łódź nie będąc bezpośrednio przez nią holowanym. Po stanięciu na fali wakesurfer odrzuca linę  holowniczą i surfuje dokładnie tak jak na naturalnych morskich falach.

1h – 1 200 zł

CRAZY BANANA
Nadmuchiwana jednostka pływająca przeznaczona do ciągnięcia za łodzią. Duża prędkość, ostre zakręty, ryzyko wylądowania w wodzie, a na końcu szeroki uśmiech. Zwany także żółtym szaleństwem.

15 min – 400 zł

RAD+
Idealny dla każdego kto chce doświadczyć bycia holowanym za łodzią. Duża wyporność i kształt pozwalają na przyjęcie dogodnej pozycji (stojącej, leżącej, klęczącej, siedzącej) i świetną zabawę na wodzie.

15 min – 400 zł

 

KATAMARANY

LUKSUS NAPĘDZANY SŁOŃCEM

Solliner to katamaran dla tych, którzy pragną cieszyć się przyjemnym czasem spędzonym na wodzie w miłym towarzystwie przyjaciół i rodziny, czy też w ramach spotkań biznesowych. Łódź jest niezwykle prosta w obsłudze i nie wymaga uprawnień do jej sterowania. Ta 21-stopowa łódka jest w stanie pomieścić do 10 osób na pokładzie, który wyposażony jest w u-kształtną kanapę, stolik jadalniany i taras słoneczny. Prosimy o wcześniejszą rezerwację w recepcji hotelowej.

1h - 300 PLN

MOTORÓWKI

POZNAJ JEZIORO ROŻNOWSKIE

W hotelowym porcie jachtowym w sezonie (1.05 - 30.09) jest możliwość wypożyczenia łodzi motorowodnych. Wycieczka łodzią motorowodną to doskonała forma aktywności i relaksu na jeziorze oraz ciekawa forma zwiedzania okolicy. Łodzie motorowodne do maksymalnie 4 osób są dostępne w hotelowym porcie po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej. Podczas wycieczki zapewniana jest opieka sternika. Jeśli posiadają Państwo patent motorowodny, łódź można wynająć samodzielnie.

30 min - 300 zł

KAJAKI I ROWERY WODNE

ROZRYWKA DLA CAŁEJ RODZINY

W hotelowym porcie jachtowym w sezonie (1.05 - 30.09) jest możliwość wypożyczenia kajaków turystycznych oraz rowerów wodnych. Zapraszamy do korzystania z atrakcji na Jeziorze Rożnowskim, to doskonała forma poznania jeziora, zwiedzania, a także aktywności fizycznej. Kajaki i rowerki dostępne są po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej.

1h - 45 zł
3h - 80 zł
6h - 150 zł