MALIBU

TYLKO W HERON LIVE HOTEL...

Łodzi Malibu M235 to nowoczesna i luksusowa łódź do uprawiania sportów wodnych tj. wakeboard i wakesurf. Służy zarówno do rekreacyjnego zwiedzania jeziora jak i aktywnie spędzonego czasu z odrobiną szaleństwa. Sekretem łodzi są systemy do wytwarzania fal. Integrated Surf Platform i Surf Gate to nowoczesne systemy, dzięki którym możemy cieszyć się falą do surfingu. Dzięki tym systemom możemy w pełni kontrolować falę, oraz dostosować ją do indywidualnych potrzeb. Łódź wynajmowana jest wraz z obsługą sternika, który podczas rejsu zabierze Was w trasę ukazującą piękno Jeziora Rożnowskiego. Łódź może być także wynajęta z instruktorem wakesurfingu, który nauczy Was surfować na fali oraz dobierze odpowiedni sprzęt do treningu. Prosimy o rezerwację łodzi Malibu w recepcji hotelowej.

1h - 1000zł

KATAMARANY

LUKSUS NAPĘDZANY SŁOŃCEM

Solliner to katamaran dla tych, którzy pragną cieszyć się przyjemnym czasem spędzonym na wodzie w miłym towarzystwie przyjaciół i rodziny, czy też w ramach spotkań biznesowych. Łódź jest niezwykle prosta w obsłudze i nie wymaga uprawnień do jej sterowania. Ta 21-stopowa łódka jest w stanie pomieścić do 10 osób na pokładzie, który wyposażony jest w u-kształtną kanapę, stolik jadalniany i taras słoneczny. Prosimy o wcześniejszą rezerwację w recepcji hotelowej.

1h - 250 zł

MOTORÓWKI

POZNAJ JEZIORO ROŻNOWSKIE

W hotelowym porcie jachtowym w sezonie (1.05 - 30.09) jest możliwość wypożyczenia łodzi motorowodnych. Wycieczka łodzią motorowodną to doskonała forma aktywności i relaksu na jeziorze oraz ciekawa forma zwiedzania okolicy. Łodzie motorowodne do maksymalnie 4 osób są dostępne w hotelowym porcie po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej. Podczas wycieczki zapewniana jest opieka sternika. Jeśli posiadają Państwo patent motorowodny, łódź można wynająć samodzielnie.

30 min - 250 zł

KAJAKI I ROWERY WODNE

ROZRYWKA DLA CAŁEJ RODZINY

W hotelowym porcie jachtowym w sezonie (1.05 - 30.09) jest możliwość wypożyczenia kajaków turystycznych oraz rowerów wodnych. Zapraszamy do korzystania z atrakcji na Jeziorze Rożnowskim, to doskonała forma poznania jeziora, zwiedzania, a także aktywności fizycznej. Kajaki i rowerki dostępne są po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej.

1h - 25 zł
3h - 60 zł
24h - 100 zł

SEA-DOO SPARK TRIXX

DOSKONAŁA ZABAWA 

W hotelowym porcie jachtowym w sezonie (1.05 - 30.09) jest możliwość wypożyczenia skutera wodnego Sea-Doo Spark Trixx. Jest to najlepszy model do nauki pływania, jest lekki co pozwala na doskonałą zabawę . Zapraszamy do korzystania z atrakcji na Jeziorze Rożnowskim, to doskonała forma poznania jeziora, zwiedzania, a także aktywności fizycznej. Skuter dostępny jest po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej.

15 min - 190 zł
30 min - 360 zł
60 min - 740 zł

SEA-DOO RXP 300X

PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA 120 KM/H

W hotelowym porcie jachtowym w sezonie (1.05 - 30.09) jest możliwość wypożyczenia skutera wodnego Sea-Doo RXP 300X.  Zapraszamy do korzystania z atrakcji na Jeziorze Rożnowskim, to doskonała forma poznania jeziora, zwiedzania, a także aktywności fizycznej. Skuter dostępny jest po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej.

15 min - 300 zł

30 min - 480 zł

60 min - 900 zł

Flyboard Schreiter-Waterflight AX3

MAKSYMALNA WYSOKOŚĆ 18m

Jest to deska hydro-odrzutowa najnowszej generacji zawierająca trzy zakresy ruchu dającą pełną swobodę utrzymania równowagi podczas loty dla osoby latającej (ridera). Sprzęt nie posiada własnego zasilania, działa na zasadzie wykorzystywania napędu skutera za pomocą wyjścia PWC. Jeździec dysponuje dwiema dyszami, których używa do manewrowania we wszystkich kierunkach. Poprzez innowacyjne rozwiązania w desce początkująca osoba już po 3 minutach jest w stanie swobodnie unosić się nad taflą wody. Dla osób zaawansowanych istnieje możliwość wyniesienia ridera nawet na wysokość 18m.

15 min - 180 zł
30 min - 340 zł
60 min - 540 zł

Jetpack by Zapata

LATANIE W POZYCJI SIEDZĄCEJ

To system pozwalający użytkownikowi latać w pozycji siedzącej. Środek ciężkości skupia się teraz wokół tułowia górnej części ciała. Siedzisko wykonane z pianki pływającej wraz z 5-punktową uprzężą wyścigową z szybkim zwolnieniem. Elementy sterowania znajdują się pod ramieniem użytkownika, aby zapewnić maksymalną mobilność w wodzie. Futurystyczny design z przejrzystym układem hydraulicznym pozwalającym użytkownikom widzieć przepływ wody.

15 min - 180 zł
30 min - 340 zł
60 min - 540 zł

Flyride by Zapata

HYDRO-ODRZUTOWY SKUTER WODNY

To hydro-odrzutowy skuter wodny. Korzystanie z Flyride jest znacznie łatwiejsze niż jazda na rowerze, ponieważ nie wymaga utrzymywania równowagi. Każdy może to zrobić. Wewnętrzne czujniki i elektronika powodują ciągłe mikroregulacje, aby utrzymać stały poziom, nawet gdy użytkownicy przesuwają swoją masę.

15 min - 180 zł
30 min - 340 zł
60 min - 540 zł

Jetovator by Zapata

NURKOWANIE DO 3m

Jest to hydro-odrzutowa maszyna odrzutowa nazywana trycyklem, może się unieść na wysokość 9 metrów nad wodą jak i zanurkować do około 3 m.

15 min - 180 zł
30 min - 340 zł
60 min - 540 zł

Jetovator

HYDRO-ODRZUTOWA DESKA

Jest hydro-odrzutowa deska z tylnym napędem. Urządzenie podobne jest do wakeboarda, jednak wymaga dużej sprawności i wytrzymałości kondycyjnej ridera. Sprzęt ten skierowany jest do osób, które posiadają doświadczenie w lataniu na desce.

15 min - 180 zł
30 min - 340 zł
60 min - 540 zł