REZERWACJA

zarezerwuj chwilę dla siebie

18 888 85 04
recepcjaspa@heron-hotel.com 
 

Umówmy się na SPA! 

Pakiety DAY SPA nie obowiązują w terminach specjalnych –  podczas długich weekendów, Świąt Wielkanocnych, Świąt Bożego Narodzenia i w Sylwestra.

CHWILA UKOJENIA

Aromatyczna siła zapachu

Świat prócz wszechobecnych dźwięków i obrazów składa się również z zapachów. Podobno te, z którymi wiążą się wspomnienia potrafią wywołać żywsze emocje niż stara fotografia czy dawno nie słyszany fragment muzyki. Siła tego szczególnego zmysłu jest więc nie do przecenienia – wykorzystaj ją! Zanurz się w aromatycznych rytuałach na ciało i uwolnij najlepsze wspomnienia.

czas trwania pakietu: 80 min
cena regularna pakietu: 410 pln

CENA PROMOCYJNA: 350 pln / os.

• aromatyczny masaż relaksacyjny całościowy wykonywany przy użyciu ciepłych olejów, których zmysłowość aromatu oraz magia dotyku wprowadzają w błogi stan czyniąc ten masaz wyjątkowym przeżyciem
• odżywczy zabieg na dłonie ”Happy Hands” przywraca dłoniom miękkość i gładkość. Wzbogacony oczyszczonym wyciągiem, z białka ślimaka umożliwia regeneracje i wzmocnienie struktury bariery skórnej
• kąpiel w basenie i jacuzzi, wypoczynek w saunach: fińskiej, na podczerwień, aromatycznej, łaźni parowej oraz grocie solnej

SZYBKA REGENERACJA

Pokonaj zmęczenie i wróć do formy!

Sekret wiecznej młodości tkwi we właściwej pielęgnacji skóry. Dobrze wiemy, że w szybkim tempie codzienności może brakować na nią czasu. Tę rewitalizacyjną torpedę przygotowaliśmy więc z myślą o najbardziej zapracowanych. Natychmiastowy efekt gwarantowany!

czas trwania pakietu: 65 min 
cena regularna pakietu: 560 pln

CENA PROMOCYJNA: 450 pln / os.

• peeling solno – olejowy całego ciała doskonale wygładza i odżywia skórę
• relaksacyjny masaż stóp odpręży zmęczone i obolałe stopy po całym ciężkim dniu
• masaz świecą pleców częściowy na bazie naturalnego ciepłego wosku, doskonale rozluźni zmęczone mięśnie, intensywnie nawilży skórę
• kąpiel w basenie i jacuzzi, wypoczynek w saunach: fińskiej, na podczerwień, aromatycznej, łaźni parowej oraz grocie solnej

BIZNESWOMAN

Delikatny dotyk natury

Aby odkryć prawdziwą tożsamość, trzeba zdemaskować ukryte w człowieku piękno. W Heron Live Spa jesteśmy w tej dziedzinie ekspertami. Zaufaj nam i poddaj się zabiegom, dla których inspiracji, metod i produktów dostarczyła sama natura.

czas trwania pakietu: 125 min
cena regularna pakietu: 840 pln

CENA PROMOCYJNA: 670 pln / os.

- Odżywczy zabieg na twarz, doskonale nawilży skórę nadając jej promienny blask.
- Wygładzający zabieg na ciało składający się z nawilżającego peelingu całego ciała oraz relaksacyjnego masażu pleców.
- Kąpiel w basenie i jacuzzi, wypoczynek w saunach: fińskiej, na podczerwień, aromatycznej, łaźni parowej oraz grocie solnej.

BIZNESMAN

formuła piękna dla Panów

Chłopaki nie płaczą, ale w zamian od czasu do czasu potrzebują regeneracyjnego pit-stop. Z myślą o prawdziwych mężczyznach zaplanowaliśmy maksymalnie efektywny czas biologicznej rewitalizacji.

czas trwania pakietu: 100 min
cena regularna pakietu: 600 pln

CENA PROMOCYJNA: 480pln / os.

  • Odnowa i oczyszczenie- głęboko oczyszczający zabieg na twarz, który przywróci czystość, gładkość i blask skóry.
  • Klasyczny masaż całego ciała, zlikwiduje wszelkie napięcia, zregeneruje mięśni, pozwoli na pełne odprężenie.
  • Kąpiel w basenie i jacuzzi, wypoczynek w saunach: fińskiej, na podczerwień, aromatycznej, łaźni parowej oraz grocie solnej.

ORIENTALNY DOTYK

dobry dzień zależy od Ciebie

Nie lubimy narzekać, uwielbiamy działać. Nazywają nas Magikami od piękna, a czarodziejskie zdolności wykorzystujemy kreatywnie. Właśnie dlatego każdy dzień w Heron Live Spa jest wyjątkowy. Możesz sprawdzić to na swojej skórze. Odwiedź nas i ciesz się dobrym dniem w orientalnym stylu!

czas trwania pakietu: 90 min
cena regularna pakietu: 570 pln

CENA PROMOCYJNA: 490 pln

- Ekspresowy zabieg na twarz, który nada jej świeżości oraz upiększy. 
- Masaż Ayurvedyjski przyniesie uczucie prawdziwego relaksu oraz rozluźnienie spiętych mięśni. 
- Kąpiel w basenie i jacuzzi, wypoczynek w saunach: fińskiej, na podczerwień, aromatycznej, łaźni parowej oraz grocie solnej.