Zobacz na własne oczy produkty, które trafią na Twój talerz! Nasi kucharze gotują dla Ciebie na żywo...

POTRAWY

KOMPONOWANE NA TWOICH OCZACH

Zobacz na własne oczy wszystkie produkty, które trafią na Twój talerz! Wyjątkowość położonej na parterze restauracji, cechuje gotowanie na żywo.

Potrawy skomponowane ze świeżych, sezonowych produktów przygotowane na oczach naszych Gości.

To prawdziwy spektakl kulinarny w wykonaniu naszych kucharzy i cukierników.

Nad wykwintnym menu czuwa Szef Kuchni Krzysztof Małocha. Jego wielkie serce do dbałości o kulinarne detale i nadzwyczajny talent do kreowania smaków sprawiają, że Goście restauracji często do niej wracają.

Wśród dań głównych króluje wołowina i wyśmienite desery. W daniach wykorzystywane są sezonowe, świeże warzywa i regionalne produkty.

 

ZAPRASZAMY 

poniedziałek-piątek
17 - 22

sobota-niedziela

13 - 22

rezerwacje: 18 88 88 500

w Restauracji 'Sienna 104' obowiązuje dress code: casual

KRZYSZTOF MAŁOCHA

CHARYZMATYCZNY SZEF KUCHNI

KRZYSZTOF MAŁOCHA to Szef Kuchni Heron Live Hotel***** - Kreatywny, zabawny, o silnej osobowości. Swoje cechy odsłania w kreowanych przez siebie daniach. Jak sam mówi – W kuchni najważniejszy jest smak. Posiada niesamowitą umiejętność wyprzedzania myśli Gości o tym, czego mają ochotę spróbować. Swoje dania dopracowuje w najmniejszych szczegółach. W Restauracji 'Sienna 104' możemy zasmakować jego autorskiej kuchni.

SIENNA VIP ROOM

KAMERALNIE W GRONIE PRZYJACIÓŁ

Restauracja Sienna to miejsce przystosowane zarówno dla potrzeb kameralnych spotkań jak i wystawnych bankietów.

Restauracja posiada salę VIP, którą wykorzystać możemy zarówno do kameralnych spotkań z przyjaciółmi, jak również do spotkania biznesowego wymagającego spokojnej atmosfery oraz organizacji małej, rodzinnej uroczystości.

Sala oddzielona jest od Restauracji Sienna 104 szklaną ścianą.

Rezerwując Vip Room w Restauracji Sienna 104 mogą spodziewać się Państwo przytulnej atmosfery, delikatnej muzyki, potraw pobudzających wszystkie zmysły i specjalnej, dedykowanej obsługi. 

PIWNICA WIN

W SIENNA 104

Na znawcach win wrażenie z pewnością zrobi karta oferowanych trunków. Każdy tu znajdzie coś dla siebie – od regionalnych win z pobliskiej Winnicy Chodorowa, po wina dla koneserów, takich jak wina z piwnic Romanée-Conti.

Podczas wizyty w Restauracji Sienna 104 zapraszamy do skorzystania z porady hotelowego Sommeliera, który chętnie dobierze dla Państwa wino podkreślające smak zamówionych dań.

Menu Sienna 104

Karta Win Sienna 104