WSPOMNIENIA

KOLACJA 10 RĄK - 10 MOMENTÓW

EDYCJA 2016

EDYCJA 2017

EDYCJA 2018

10 RĄK - 10 MOMENTÓW

niezwykła kolacja

Podczas wyjątkowego wydarzenia jakim będzie kolacja ’10 rąk – 10 momentów’ Goście będą mieli okazję poznać filozofię LIVE. Kolacja będzie połączeniem prawdziwej natury otaczającej Heron Live Hotel *****, prawdziwych smaków przygotowywanych na naszych oczach przez pięciu Szefów Kuchni oraz prawdziwej muzyki na żywo podczas kolacji. Kolacja odbędzie się 9 listopada 2019 w Sali Bankietowej Heron Live Hotel z widokiem na Jezioro Rożnowskie i otaczającą je naturę.

Podczas eventu prowadzący wtajemniczy Gości w  pracę pięciu Szefów Kuchni i to, jak kreują smaki, które później widzimy na talerzach. Kulinarnie event wspomagać będą jedne z najlepszych firm gastronomicznych. Podczas kolacji do każdego z dań sommelier dobierze alkohole oraz napoje. Cały wieczór umilać będzie muzyka na żywo w wykonaniu wyjątkowych jazzowych artystów. Tuż po zakończeniu kolacji Goście będą mieli okazję uczestniczyć w afterparty w Klubie Muzycznym Hangar.

Zapraszamy na V edycję kolacji.

Informacje już wkrótce. 

 

MENU

9.11.2019 (SOBOTA)

Tematem tegorocznej edycji kolacji jest ZIEMIA - nie tylko faktura, kolor, ale także bogactwa jakie nam daje. Co przygptują dla nas Szefowie Kuchni? 

Tego dowiemy się już 9 listopada 2019!

SZEFOWIE KUCHNI

Pięciu wybitnych Szefów Kuchni na co dzień gotujących w najlepszych restauracjach z całej Polski, jeden wieczór - jedna kolacja, innowacyjne dania autorskie, niesamowite smaki. Kolacja to 10 momentów degustacyjnych dzięki czemu Gość może poznać po 2 autorskie momenty każdego Szefa Kuchni.

Krzysztof Małocha

Konrad Korszla

Dominik Narloch

Mateusz Ciołko

Wojciech Harapkiewicz

SPONSORZY

 

 

Chcesz tworzyć z nami wspólnie to wydarzenie?

Skontaktuj się z nami: marketing@heron-hotel.com