Niezwykłe chwile

Przygotuj się na unikalne chwile pełne smaku oraz wyjątkowej atmosfery w pięknych przestrzeniach Heron Live Hotel . Zapraszamy na niezwykłe wydarzenia, które pozostawią niezapomniane wspomnienia.

10 rąk - 10 momentów

Niezwykła kolacja

Smakuj każdy z 10 momentów wykreowanych przez 10 rąk. Niezwykła kolacja 10 RĄK – 10 MOMENTÓW to połączenie prawdziwej natury otaczającej Heron Live Hotel, prawdziwych smaków przygotowywanych przez pięciu Szefów Kuchni oraz prawdziwej muzyki na żywo podczas kolacji.

Kolacja na biało

Zapraszamy na wyjątkowy weekend w Heron Live Hotel!
Czekają na Państwa wspaniała atmosfera, wyśmienita kuchnia, muzyka na żywo oraz wyjątkowa KOLACJA NA BIAŁO, która odbędzie się na zielonych tarasach Heron Live Hotel. Inspirowani ogólnoświatową kolacją Le Diner en Blanc, chcemy razem z Państwem celebrować wspólny posiłek pod gołym niebem. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu razem z nami.

Bal sylwestrowy

Sylwester to jedyna i niepowtarzalna noc w roku.
Zapraszamy do Heron Live Hotel na celebrowanie tej wyjątkowej chwili. Zadbamy o to, aby w Nowy Rok weszli Państwo z przytupem i mocą, w niezwykłej scenerii i doskonałej atmosferze. U nas Każdy znajdzie coś dla siebie i może spędzić ten czas, jak lubi. Wyśmienita kuchnia, muzyka na żywo, wspaniała atmosfera oraz odpoczynek nad urokliwym Jeziorem Rożnowskim to idealne rozpoczęcie nowego roku.

Spędź z nami wyjątkowe chwile

zarezerwuj miejsce na wydarzenie

Sienna 104
33-318 Gródek nad Dunajcem

T: +48 18 888 85 00
E: recepcja@heron-hotel.com

Wygodny dojazd

Nowy Sącz 15 km
Tarnów 50 km
Kraków 102 km
Rzeszów 139 km
Katowice 179 km
Warszawa 341 km

© 2024
Heron Live Hotel