Miejsce, gdzie

Żywioły z sobą rywalizują

Wystarczy jedno spojrzenie na jezioro, radosny śpiew ptaków ,rześki zapach powietrza i zaczynasz czuć wspaniałe możliwości pełnego energii wypoczynku. Hotel posiada bogatą ofertę dla leniuchów, oraz tych, którzy lubią wypoczywać aktywnie.

Położenie Heron Live Hotel pozwala na uprawianie różnych dyscyplin sportowych. Począwszy od żeglarstwa, wspinaczek skałkowych, pieszych wędrówkach, wycieczkach rowerowych a skończywszy w sezonie zimowym na szusowaniu na nartach ze zbocza gór.

Jezioro Rożnowskie według miłośników sportów wodnych jest jednym z lepszych miejsc w Polsce do uprawiania żeglarstwa śródlądowego. Ponadto Jezioro stanowi idealne miejsce dla miłośników skuterów i motorówek. Heron Live Hotel dysponuje własną przystanią, na której można zacumować łódkę czy statek. Niezależnie od tego czy preferujemy zgiełk portowy, przytulne mariny, czy zaciszne bindugi ,tutaj odkryjesz urok jeziora Rożnowskiego. Wokół hotelu znajduje się wiele malowniczych miejsc, które zapraszają do spacerów i spędzania czasu na świeżym powietrzu.