Zapraszamy do korzystania
z naszych usług konferencyjnych

Heron Live Hotel jest otwarty na biznes. Jesteśmy doskonałym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń, od szkoleń i warsztatów przez konferencje, sympozja, kongresy, imprezy firmowe po koncerty oraz bale. Uwielbiamy je z Państwem współtworzyć.

Przestrzenie konferencyjne

Oferujemy 5 wielofunkcyjnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych z możliwością ich łączenia, o całkowitej powierzchni 700 metrów. Możemy przygotować wydarzenie, w którym udział weźmie do 200 osób. Rozwiązania techniczne, którymi dysponujemy, dają nam możliwość dowolnej aranżacji i dostosowania pomieszczeń do indywidualnych potrzeb organizatorów oraz każdego rodzaju eventu. Nasz zespół, z dużą wiedzą i doświadczeniem, profesjonalnie zaplanuje oraz, z dbałością o każdy szczegół, przygotuje Państwa spotkanie. 

Profesjonalny serwis

Z przyjemnością stworzymy ofertę odpowiadającą Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Nasi specjaliści pomogą Państwu na każdym etapie, od planowania poprzez organizację i koordynację wydarzenia. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z profesjonalizmem i dużą elastycznością. Nasze pięć gwiazdek to nie tylko gwarancja jakości, to także bardzo ważne dla nas zobowiązanie. Zadbamy o to, by uczestnicy Państwa wydarzenia wyjechali od nas zadowoleni i z najlepszymi wspomnieniami. Będziemy zaszczyceni mogąc gościć Państwa firmę w Heron Live Hotel.

Atrakcje i aktywności dla grup

 • dostęp do atrakcji strefy wellness (kompleks saun, basen, infinity pool, jacuzzi, sala fitness, pokój relaksu)
 • wielokrotnie nagradzane centrum Live SPA (8 gabinetów)
 • klub Muzyczny Botanika
 • strefa rozrywki z kręgielnią, stołami do gry w bilarda i snookera oraz stanowiska do gry w PlayStation
 • wyprawy off-road
 • loty widokowe na jeziorem
 • degustacja i zwiedzanie lokalnej winnicy "Gródek"
 • integracja w terenie GPS crossing
 • warsztaty z sushi masterem | stek masterem | baristą | sommelierem
 • wieczory z DJ w domku z kominkiem
 • kolacja degustacyjna w wine pairingiem
 • możliwość zamówienia materiałów konferencyjnych (teczki, długopisy i inne)
Poziom 0
551 m2

Sala AB

to największa sala w hotelu. Znajduje się na poziomie 0. Posiada system sterowania nagłośnieniem oraz oświetleniem. Prowadzi do niej bezpośrednie, przeszklone wejście z lobby hotelowego. Z sali roztacza się przepiękny widok na jezioro dzięki imponującym przeszkleniom. Salę możemy dzielić ściankami działowymi na niezależne mniejsze sale (2-4).

B1 – 54m2 50 osób 20 osób 48 osób
B2 – 63m2 60 osób 20 osób 48 osób

400
Teatralny
100
Podkowa
300
Grupowy
Poziom 0
237 m2

Sala B

to część sali AB, do której prowadzi wejście bezpośrednio z lobby hotelowego. Posiada 2 ekrany i oddzielne nagłośnienie oraz oświetlenie, którym możemy dowolnie sterować. Sala jest całkowicie przeszklona od strony jeziora. Idealna do organizacji bankietów i konferencji. Możliwe jest także wstawienie do sali sceny oraz parkietu. Sala B podzielna jest na dwie mniejsze:

B1 – 54m2 50 osób 20 osób 48 osób
B2 – 63m2 60 osób 20 osób 48 osób

160
Teatralny
50
Podkowa
120
Grupowy
Poziom 0
314 m2

Sala A

to część sali AB z dostępem do dużego okna wydawczego z kuchni. Jest idealna zarówno na bankiety jak i konferencje. Posiada własne oświetlenie oraz nagłośnienie. Sala jest całkowicie przeszklona z dwóch stron. Wyposażona jest w jeden ekran oraz dwa telewizory multimedialne. Do sali można wstawić scenę oraz parkiet.
Sala A jest niepodzielna.

200
Teatralny
50
Podkowa
172
Grupowy
Poziom 0
124 m2

Sala C

To sala, do której prowadzi przejście zarówno z lobby, jak i z sali bankietowej B. Posiada duże okna z widokiem na jezioro. Profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie oraz ekran stwarzają idealne warunki do organizacji konferencji. Sala dodatkowo może być wyposażona także w 2 mobilne telewizory multimedialne.

160
Teatralny
40
Podkowa
120
Grupowy
24 m2

VIP room

Salę vipowską zaprojektowaliśmy z myślą o wyjątkowych spotkaniach – biznesowych, okolicznościowych, koleżeńskich. Bez względu na charakter wydarzenia, możecie Państwo liczyć na naszą dyskrecję i specjalnie przeznaczoną dla Was obsługę oraz muzykę, atmosferę i menu dostosowane do Państwa potrzeb. 

-
Teatralny
12
Podkowa
-
Grupowy

Skontaktuj się z nami

w sprawie organizacji konferencji, bankietu lub imprezy firmowej

Sienna 104
33-318 Gródek nad Dunajcem

T: +48 18 888 85 00
E: recepcja@heron-hotel.com

Wygodny dojazd

Nowy Sącz 15 km
Tarnów 50 km
Kraków 102 km
Rzeszów 139 km
Katowice 179 km
Warszawa 341 km

© 2024
Heron Live Hotel