Źródło harmonii, urody i relaksu

Tuż nad taflą Jeziora Rożnowskiego usytuowane jest SPA Heron Live Hotel. Naszą ideą jest wiara w bliskość z naturą - niewyczerpalne źródło harmonii, urody i relaksu. Zapraszamy do wyjątkowego SPA w Siennej w Gródku nad Dunajcem. Zarezerwuj czas w naszym LIVE SPA i skorzystaj z oferty naszych zabiegów oraz strefy Wellness.

LIVE SPA

Zabiegi

Nasza wykwalifikowana kadra tworzy luksusowe warunki do kompleksowych zabiegów kosmetycznych, relaksujących kąpieli, masaży, treningów i aktywności fizycznej. Pobyt u nas pomoże Państwu uwolnić umysł od problemów dnia codziennego. Gwarantujemy odprężenie, regenerację i zastrzyk prawdziwej energii.

menu zabiegów

LIVE SPA

Voucher podarunkowy

NA ZABIEG LUB O WARTOŚCI 250 I 500 I 750 I 1000 PLN

Podaruj bliskiej osobie chwilę relaksu i odprężenia dzięki voucherowi do LIVE SPA. Nasi specjaliści pomogą i doradzą w doborze odpowiedniego zabiegu lub mogą zdecydować się Państwo na voucher o wybranej wartości do wykorzystania na dowolne usługi lub kosmetyki.

W cenie każdego vochera dodatkowo nielimitowany jednorazowy wstęp do strefy Wellness w dniu wykorzystania vouchera (dla 1 osoby).

Zakupiony voucher standardowo przesyłamy w formie elektronicznej. Również, możemy go dostarczyć Państwu lub obdarowanej osobie kurierem w formie eleganckiego wydruku.

W przypadku chęci kupienia vouchera z konkretną usługą lub za inną kwotę prosimy o kontakt z Recepcją Live SPA: tel: 18 88 88 504 lub recepcjaspa@heron-hotel.com

Voucher jest ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu.

STREFA WELLNESS

BASENY I JACUZZI

STREFA CZYNNA CODZIENNA 09:00 - 21:00
W GODZINACH 19:00 - 21:00 STREFA CZYNNA TYLKO DLA DOROSŁYCH

Heron Live Hotel znajdujący się w Gródku nad Dunajcem to miejsce, gdzie spokojnie wypoczniesz, regenerując jednocześnie ciało, jak i umysł. Strefa Wellness to basen zewnętrzny typu ‘Infinity Pool’ wraz z Jacuzzi zewnętrznym. Hotel nad jeziorem oferuje również basen wewnętrzny, Jacuzzi oraz kompleks saun. W strefie saun możemy także odpocząć w pokoju relaksu. Z całej strefy wellness można delektować się piękną panoramą Jeziora Rożnowskiego.

BASEN WEWNĘTRZNY - temperatura 28°C, głębokość 118 cm, wymiary 12m x 6,5m

BASEN ZEWNĘTRZNY - temperatura 28°C, głębokość 118 cm, wymiary 3m x 9m
W okresie jesienno zimowym basen jest podgrzewany do 5°C, dzięki czemu jest idealnym miejscem do morsowania, po którym można się zagrzać w zewnętrznym jacuzzi lub saunie.

JACUZZI ZEWNĘTRZNE - temperatura 34,7°C

JACUZZI WEWNĘTRZNE - temperatura 34,7°C

SAUNA SUCHA

TEMPERATURA 85° - 100°C

Charakteryzuje ją wysoka temperatura i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza tylko 10 – 15%.
W tak wysokiej temperaturze można przebywać 8-12 min. Kąpiel składa się z 3 cykli: nagrzania – schładzania – relaksu.

ZALETY:

 • rozluźnia, relaksuje i łagodzi napięcie mięśniowe
 • oczyszcza organizm z toksyn
 • pobudza układ immunologiczny
 • oczyszcza skórę

ŁAŹNIA PAROWA

TEMPERATURA 45° - 60°C

Temperatura w saunie parowej wynosi ok 45 - 60°C, natomiast powietrze ma bardzo wysoką wilgotność (dochodzi nawet do 100%), co sprawia, że temperatura odczuwalna jest o wiele wyższa. Niższa temperatura powoduje, że w saunie parowej można przebywać dłużej niż w saunie suchej, bo do 15 minut. Typowy seans to dwa wejścia po 15 min lub 3 wejścia po 10 mi nut.

ZALETY:

 • poprawia stan emocjonalny
 • udrażnia drogi oddechowe
 • nawilża i regeneruje skórę
 • oczyszcza organizm ze szkodliwych substancji
 • poprawia ogólną kondycję i odporność organizmu

SAUNA INFRARED

TEMPERATURA 50° - 60°C

Sauna infrared to typ sauny, w której w miejsce tradycyjnego pieca zastosowano promienniki podczerwieni. Emitują one promieniowanie podczerwone, które nagrzewa saunę do ok 50 - 60 °C, a wilgotność powietrza nie przekracza 25%. Promieniowanie to penetruje skórę do głębokości 4,5 cm rozgrzewając tym ciało, dzięki temu można w saunie infrared przebywać nawet do 30 minut.

ZALETY:

 • podnosi wydajność układu sercowo-naczyniowego
 • wspomaga odchudzanie ( spala kalorie od 600-900 kcal )
 • zwalcza cellulit
 • pomaga w uzyskaniu pięknej i zdrowej cery
 • rozgrzewa i rozluźnia mięsnie, przyspiesza ich regenerację po wysiłku

SAUNA AROMATYCZNA

TEMPERATURA 40° - 60°C

W biosaunie temperatura utrzymuje się na poziomie 40-60 °C, a wilgotność powietrza wynosi około 40 %. Biosauna to odmiana sauny suchej. Seansowi w biosaunie często towarzyszy element aromaterapii. Można w niej przebywać od 15 do 30 minut.

ZALETY:

 • idealna propozycja dla osób, które ze względu na stan zdrowia nie mogą korzystać z tradycyjnej sauny (chroni układ krążenia, mniej go obciąża)
 • normalizuje wysokie ciśnienie

Rezerwacja usług

Umów się na wizytę w Live SPA w W GODZINACH 9:00 - 21:00

Sienna 104
33-318 Gródek nad Dunajcem

T: +48 18 888 85 00
E: recepcja@heron-hotel.com

Wygodny dojazd

Nowy Sącz 15 km
Tarnów 50 km
Kraków 102 km
Rzeszów 139 km
Katowice 179 km
Warszawa 341 km

© 2024
Heron Live Hotel