Niezapomniane chwile

Wyjątkowe dni wymagają wyjątkowej oprawy. A my uwielbiamy spełniać Państwa marzenia i towarzyszyć Wam w przełomowych chwilach. Wystarczy, że opowiecie nam Państwo, jak chcecie, aby wyglądał Wasz wymarzony dzień, a my z radością pomożemy to zrealizować. Przyjęcia nad malowniczym brzegiem jeziora, uroczystości na niezwykłym tarasie lub w stylowych przestrzeniach na zawsze zostaną we wspomnieniach Państwa i Państwa Gości.

Wesela

Marzeniem każdej z par jest, aby dzień ślubu i wesela był dniem idealnym. I my to doskonale rozumiemy. Przepiękny krajobraz nad Jeziorem Rożnowskim jest doskonałą scenerią do świętowania tego wyjątkowego dnia! Jeśli marzycie o ceremonii na zielonym tarasie, nad jeziorem lub ślubie w eleganckim wnętrzu z unikalnym widokiem na wodę, to Heron Live Hotel jest najlepszym miejscem! Znajdziecie u nas wszystko, czego potrzebujecie, by zorganizować wesele marzeń. 

Przyjęcia

Rodzinne spotkania z okazji jubileuszu, świętowania rocznic, urodzin, chrzcin i innych uroczystości to idealny czas umacniania więzi i tworzenia rodzinnej historii. Takie wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy, dlatego zapewniamy profesjonalna aranżację przestrzeni, specjalnie dobrane menu oraz wyjątkową atmosferę. Organizujemy zarówno małe jak i duże przyjęcia, bale, a także kameralne spotkania w gronie najbliższych.

Kuchnia

Weselne menu jest przygotowane przez zespół naszych znakomitych kucharzy pod wodzą Szefa Kuchni Krzysztofa Małochy. W naszej kuchni tradycja spotyka się z nowoczesnością. Szef Kuchni inspiruje się tym, co regionalne i najlepszej jakości, z dużym znawstwem sięga też po wyszukane składniki, co w perfekcyjnym połączeniu daje dania o wyjątkowym smaku, zachwycające naszych Gości. Przystawki, jak i dania główne, serwowane podczas przyjęć są zawsze planowane z uwzględnieniem preferencji smakowych Gości, dlatego chętnie dostosujemy weselne menu do Państwa potrzeb. 

Dekoracje

Fotografie ślubne to najważniejsze zdjęcia w naszym życiu. Pokazujemy je, wspominając wzruszające chwile, rodzinie, przyjaciołom, a później dzieciom. Ważne aby oddawały emocje, klimat, atmosferę i piękno tego wyjątkowego dnia, dzięki czemu Młoda Para będzie wracać do tych chwil z radością. Heron Live Hotel, dzięki klasycznej architekturze, wysmakowanym wnętrzom oraz pięknym widokom jest idealnym miejscem na Państwa sesję ślubną. W spełnianiu najbardziej wymagających oczekiwań Gości dotyczących dekoracji pomaga nam pasja i duże doświadczenie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Pamiątkowe fotografie z organizowanych u nas uroczystości są niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju i będą Was cieszyć przez wiele lat.

Zapraszamy do kontaktu

w sprawie organizacji Twojego wydarzenia

Sienna 104
33-318 Gródek nad Dunajcem

T: +48 18 888 85 00
E: recepcja@heron-hotel.com

Wygodny dojazd

Nowy Sącz 15 km
Tarnów 50 km
Kraków 102 km
Rzeszów 139 km
Katowice 179 km
Warszawa 341 km

© 2024
Heron Live Hotel