Niezapomniane

Przyjęcia weselne

Heron Live Hotel to wymarzone miejsce na świętowanie najważniejszych momentów w życiu, a szczególnie uroczystości weselnych. Przyjęcia które organizujemy na długo zachowują się także w pamięci Waszych bliskich. Warto zadbać o to, by w pełni korzystać z radości tych wyjątkowych chwil. Pięciogwiazdkowy Heron Live Hotel gwarantuje profesjonalną organizację przyjęcia oraz zapewnia wyjątkowość. Otwieramy się na najróżniejsze pomysły Waszych przyjęć weselnych i gwarantujemy, że wszystko przebiegnie zgodnie z oczekiwaniami. 

Do Państwa dyspozycji oddajemy specjalnie przygotowaną na tą okazje salę, która będzie szykownym i subtelnym tłem niezapomnianego przyjęcia weselnego. Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić Państwa oczekiwania na każdym etapie przygotowań. Decydując się na przyjęcie weselne wykorzystując przestrzeń hotelu, mogą Państwo sobie pozwolić na zaproszenie dowolnej liczby gości. 

Tradycja

i nowoczesność

Kuchnia w naszym Heron Live Hotel to miejsce gdzie spotyka się tradycja z nowoczesnością. Przystawki jak i dania główne serwowane podczas przyjęć są zawsze planowane z uwzględnieniem preferencji smakowych, dlatego chętnie dostosujemy menu weselne do Państwa potrzeb. Wysublimowane dania, aksamitne zupy tworzą wyjątkowe propozycje, które zachwycą kompozycją aromatów. Nasi kucharze z mistrzowską precyzją skomponują bogactwo smaków egzotycznych przypraw w wyśmienite danie.

Noclegi

w noc poślubną

W nowoczesnym apartamencie w Heron Live Hotel w noc poślubną Para Młoda po dniu pełnym wrażeń może wypocząć w romantycznej atmosferze.

Goście natomiast po pełnej wrażeń i emocji nocy, mogą skorzystać z noclegu w naszym hotelu, a kolejny dzień przeznaczyć na aktywną rekreację lub wypoczynek. 
 

WYJĄTKOWE MENU

KREOWANE WASZYMI MARZENIAMI

To, jak będzie wyglądał i smakował ten wyjątkowy dzień zależy od Szefa Kuchni Heron Live Hotel - Krzysztofa Małochy, ale również od samej Pary Młodej. 

Para Młoda sama określa, co chciałaby, aby było podane na stoły ich Gościom. Około 2 miesięcy przed zaplanowanym weselem zapraszamy Parę Młodą do Restauracji Sienna 104, gdzie Szef Kuchni przygotowuje kolację degustacyjną składającą się z wybranych wcześniej dań. Para Młoda może wcześniej poznać smaki i zadecydować, czy potrzebne są zmiany w wybranym menu. Szef Kuchni Krzysztof Małocha zawsze służy pomocą aby dobrać odpowiednią kompozycje smaków. Wielkie serce naszego Szefa Kuchni do dbałości o kulinarne detale i nadzwyczajny talent do kreowania smaków sprawiają, że Goście są zachwyceni!

Tradycyjna forma menu wesela zazwyczaj składa się z obiadu serwowanego gościom do stolika w stylu bankietowym, po obiedzie dostępny dla Gości jest bufet z zimnymi przekąskami oraz bufet deserowy. W trakcie trwania przyjęcia zazwyczaj serwowane są 2-3 dania ciepłe lub dostępny jest otwarty bufet z gorącymi daniami. Dla Gości wspaniałą atrakcją może być występ kucharzy przy otwartym oknie z daniem serwowanym live. Jednakże wesele kreowane jest indywidualnie z Parą Młodą, która decyduje finalnie jak będzie wyglądało przyjęcie. Nasi konsultanci weselni dopasowują formy menu do charakteru, przebiegu, kolorystyki i tematyki wesela.

SESJE ŚLUBNE

W NIEZAPOMNIANYM OTOCZENIU

Zdjęcia ślubne to najważniejsza sesja w naszym życiu. Fotografie pokazujemy wspominając wzruszające chwile rodzinie, przyjaciołom, a później dzieciom. Ważne aby zdjęcia miały klimat, dzięki któremu zapadną w pamięć i oddadzą miłość Pary Młodej. Heron Live Hotel to doskonałe miejsce, które dzięki klasycznej architekturze, wysmakowanych wnętrzach oraz pięknym widokom jest idealnym miejscem na Waszą sesję ślubną. Niezależnie, czy zdecydujecie się na organizację wesela w Heron Live Hotel, czy chcielibyście zorganizować sesję ślubną na terenie hotelu, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami: tel. 18 88 88 510 marketing@heron-hotel.com

Skontaktuj się z nami

I POZNAJ HERON LIVE HOTEL

Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem na wcześniej umówionym spotkaniu. Odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości, wskażemy dostępne terminy oraz przedstawimy ofertę cenową. Nasi konsultanci ślubni są w każdej chwili do Państwa dyspozycji.

konferencje@heron-hotel.com

tel. 18 88 88 509