Sztuka na talerzu

Zapraszamy w niezapomnianą podróż kulinarną do miejsca, gdzie wszystko dzieje się na oczach Gości. W naszych restauracjach zadbamy nie tylko o Państwa doznania smakowe, ale i o wizualne. Live cooking, który oferujemy, to kulinarny spektakl oraz niesamowita uczta dla zmysłów i podniebienia. Za przeszkloną ścianą nasi kucharze przygotowują dla Państwa wyjątkowe dania z najlepszych produktów. Z przyjemnością zapraszamy „za kulisy”, gdzie można podejrzeć tajemnice warsztatu naszego Szefa Kuchni.

Botanika

Restauracja

RESTAURACJA CZYNNA CODZIENNIE:

poniedziałek - niedziela 12:00 - 23:00 (ostatnie zamówienia na dania do godz. 22.00)

Restauracja BOTANIKA to miejsce z charakterem. Powstała z prawdziwej pasji do gotowania, z miłości do życia oraz dobrego jedzenia.

Jedzenie przygotowywane z pasją i sercem nie tylko smakuje wybornie, ale sprawia, że czujemy się szczęśliwi i kochani, a to jest naszym celem – uszczęśliwiać naszych Gości. Korzystamy z najwyższej jakości produktów pochodzących z naszego regionu oraz najróżniejszych zakątków świata i łączymy je w znakomitych potrawach.

Wspomnienia w naszym życiu często są związane z jedzeniem: kochamy świeże, lokalne składniki z kraju i świata, które łączą się z porami roku, miejscami, przywołują historie, budzą zmysły, emocje. My dzielimy się z Państwem swoimi najpiękniejszymi chwilami, gotując dla Was w energii zdrowia, radości i lekkości. We wnętrzu pełnym soczystej zieleni, z przepięknym widokiem na Jezioro Rożnowskie zabierzemy Państwa w podróż po niebanalnych smakach.

sprawdź menu

Sienna 104

Restauracja

RESTAURACJA SEZONOWA - CZYNNA WEEKENDOWO OD PAŹDZIERNIKA DO MARCA.

Smak jest dla nas wszystkim. Naszym zdaniem dopieszczone podniebienie czyni człowieka szczęśliwym. Najważniejszy czas – to chwila tu i teraz. Tutaj doświadczasz w rytmie slow. Kolacja, na którą Cię zapraszamy jest wydarzeniem. Nie „zamiast” ani „przy okazji”. Jest celem samym w sobie. Kuchnia – spektaklem. Bo chcemy się dzielić tym, co najlepsze.

Karta dań w Siennej 104 to bilet na niesamowitą podróż po świecie smaków. Zaczyna się w lokalnych ogródkach, pasiekach i hodowlach. Szef Kuchni Krzysztof Małocha inspiruje się tym, co regionalne i najlepszej jakości. Z dużym znawstwem sięga też po wyszukane składniki, perfekcyjnie łącząc je z tym, co klasyczne i tworzy dania o wyjątkowym smaku, zachwycające kulinarnych amatorów i wyrafinowanych smakoszy. W Siennej 104 warto też próbować i kosztować nowych smaków trunków. Z przyjemnością Państwa przewodnikiem po świecie win będzie nasz sommelier.

W Restauracji Sienna 104 naprawdę można się zatrzymać, delektować smakiem pysznego jedzenia, rozkoszować zapachami, cieszyć bliskością przyrody. Przytulna atmosfera tego miejsca wprawi Państwa w dobry nastrój, a nasi kucharze zadbają o najpyszniejsze wspomnienia.

Do Restauracji Sienna 104 zapraszamy Gości, którzy ukończyli 16 lat.

Marina

Restauracja

RESTAURACJA SEZONOWA CZYNNA WEEKENDOWO ( W OKRESIE LIPIEC-SIERPIEŃ)

czwartek 17.07 - 13:00 - 22:00
(ostatnie zamówienie na danie do godz. 21:30)
piątek 18.07 - 12:00 - 22:00
(ostatnie zamówienia na dania do godz. 21:30)
sobota 19.07 - 12:00 - 22:00
(ostatnie zamówienia na dania do godz. 16:00)
niedziela 20.07 12:00 - 20:00
 (ostatnie zamówienia na dania do godz. 19.30)

Towarzysko, nastrojowo, niepowtarzalnie - te słowa najlepiej oddają charakter tego miejsca. Restauracja Marina położona jest na najniższej kondygnacji Heron Live Hotel, tuż nad brzegiem Jeziora Rożnowskiego. To sprawia, że od wejścia oczaruje Państwa widok zapierający dech w piersiach, a klimatyczny taras Mariny przywoła skojarzenia z Lazurowym Wybrzeżem. To przytulna restauracja dla miłośników pysznych i świeżych dań zachwycających swą prostotą.

Wewnątrz Restauracji Marina znajduje się serce Heron Live Hotel - to prawdziwa, żywa skała, na której osadzony jest obiekt, a z restauracji możecie Państwo zejść bezpośrednio do portu jachtowego. Uwielbiamy gościć Państwa w Marinie, chętnie przygotujemy dla Was zarówno business lunche, spotkania z przyjaciółmi jak i uroczystości rodzinne.

sprawdź menu

Wydarzenia VIP

Skontaktuj się

w sprawie rezerwacji stolika lub organizacji uroczystości

Sienna 104
33-318 Gródek nad Dunajcem

T: +48 18 888 85 00
E: recepcja@heron-hotel.com

Wygodny dojazd

Nowy Sącz 15 km
Tarnów 50 km
Kraków 102 km
Rzeszów 139 km
Katowice 179 km
Warszawa 341 km

© 2024
Heron Live Hotel