KRĘGIELNIA

coś więcej niż rozrywka

Zapraszamy do gry w kręgle! Każdy z 4 torów posiada monitor, na ktorym są wyświetlane wyniki gry, które często budzą wiele pozytywnych emocji.

Jest to idealna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą aktywnie i energetycznie spędzić wieczór z przyjaciółmi lub rodziną.

W barze obok można zamówić nietuzinkowe napoje i koktajle. 

Kręgielnia jest dostepna dla wszystkich gości po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej tel. 18 88 88 500 


Cena wynajmu za 1 h /1 tor - 100 PLN 

 

 

WELLNESS

STREFA RELAKSU

Live Spa to miejsce, w którym na pewno zregenerują Państwo ciało i umysł. Strefa wellness to basen zewnętrzny typu 'Infinity Pool' wraz z jacuzzi zewnętrznym. Posiadamy również basen wewnętrzny, jacuzzi oraz kompleks saun składający się z saun: suchej, parowej, aromatycznej oraz sauny na podczerwień. W strefie saun znajduje się także pokój relaksu. Z całej strefy wellness widoczna jest piękna panorama Jeziora Rożnowskiego.

 

FITNESS

BĄDŹ FIT

Na poziomie -1 przy Live Spa znajduje się sala fitness dostępna dla wszystkich gości Hotelu, która jest czynna całą dobę. 

To właśnie w niej można nabrać energii o poranku lub zrelaksować się na koniec dnia. Sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń siłowych i cardio:

bieżnie 

  • rowery stacjonarne 
  • orbitreki
  • maty do ćwiczeń
  • strefa TRX
  • strefa hantli
  • akcesoria do fitness
  •  

BILARD & SNOOKER

ROZWIŃ SWOJĄ PASJĘ

Na poziomie -2 czekają na Państwa profesjonalne dwa stoły do bilarda i dwa stoły do snookera.

Sala Bilard&Snooker jest dostepna dla wszystkich gości po dokananiu wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej.

Cena wynajmu za 1h - 35 PLN

 

 

 

ROWERY

SPĘDŹ CZAS AKTYWNIE

Wokół Jeziora Rożnowskiego blisko Heron Live Hotelu znajdują się piękne trasy rowerowe o zóżnicowanym stopniu trudności. Dzięki rowerom elektrycznym, które  można wypożyczyć w recepcji trasy są łatwiejsze do pokonania. Szczególnie polecamy malowniczą trasę wokół Jeziora Rożnowskiego, ok. 42 km: Sienna - Dąbrowa - Kurów - Tęgoborze - Łososina Dolna - Witowice Dolne - Rożnów - Gródek nad Dunajcem - Sienna.

Cena wynajmu:

Rower górski:

1h - 45 PLN

2h - 80 PLN

4h - 150 PLN

Rower elektryczny:

1h - 80 PLN

2h - 150 PLN

4h - 280 PLN 

 

 

NORDIC WALKING

ODKRYJ PIĘKNĄ OKOLICĘ

W recepcji Heron Live Hotel można wypożyczyć kije do Nordic Walking. Szczególnie polecamy spacer na górę widokową znajdującą się naprzeciwko Hotelu.

Wszelkich informacji o malowniczych trasach udzielą Państwu nasi recepcjoniści. Zachęcamy do spacerów na świeżym powietrzu. 

 

ŚCIEŻKA WIDOKOWA

SPACER WŚRÓD DRZEW

W sąsiedztwie Hotelu znajduje się trasa widokowa.Trasa ta przystosowana jest do spacerowania i prowadzi przez gęsty las liściasty. Na końcu ścieżki po około 15-20 minutach marszu docieramy na sam szczyt góry do polany widokowej. Przepiękne widoki o wschodzie i zachodzie słońca są warte pokonania 3000 tys. kroków i przy odrobinie szczęscia można nawet zobaczyć Tatry. 

Na szczycie góry rozpościera się malowniczy widok na miejscowość Sienna oraz Jezioro Rożnowskie. Gorąco zachęcamy do pokonania naszej ukochanej górki.