KRĘGIELNIA

coś więcej niż rozrywka

Do Państwa dyspozycji oddajemyw pełni zautomatyzowaną kręgielnię. Każdy z 4 torów posiada monitor, na ktorym są wyświetlane wyniki gry. Jest to idealna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą miło spędzić wieczór z przyjaciółmi lub rodziną. Czas dodatkowo umilą wszystkim orzeżwiajace napije z klubowego baru. 
Kręgielnia jest dostepna dla wszystkich Gości po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej tel. 18 88 88 500 


Cena wynajmu za 1 h /1 tor - 100 PLN 

Zgodnie z Rozporządzeniem Rządu strefa Kręgielni pozostaje nieczynna do odwołania. Na dzień dzisiejszy do dyspozycji Gości jest dostępny basen zewnetrzny Infinity Pool.  

 

WELLNESS

STREFA RELAKSU

Heron Live Hotel to miejsce, gdzie spokojnie wypoczniesz, regenerując ciało, jak i umysł. Strefa wellness to basen zewnętrzny typu 'Infinity Pool' wraz z jacuzzi zewnętrznym. Hotel nad jeziorem oferuje również basen wewnętrzny, jacuzzi oraz komplks saun składający się z sauny suchej, sauny parowej, sauny aromatycznej oraz sauny na podczerwień. W strefie saun możemy także odpocząć w pokoju relaksu. Z całej strefy wellness można delektować się piękną panoramą Jeziora Rożnowskiego. Strefa wellness jest dostępna dla Gości hotelowych nieodpłatnie.

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Rządu strefa basenów wewnętrznych i saun pozostaje nieczynna do odwołania. Na dzień dzisiejszy do dyspozycji Gości jest dostępny basen zewnetrzny Infinity Pool.  

 

FITNESS

BĄDŹ FIT

W Live SPA na poziomie -1 znajduje się Sala Fitness dostępna dla wszystkich Gości Hotelu. To właśnie w niej można nabrać energii o poranku lub zrelaksować się po ciężkim dniu. Sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń siłowych i cardio:

  • bieżnie 
  • rowery stacjonarne 
  • orbitreki
  • maty do ćwiczeń
  • strefa TRX
  • strefa hantli
  • akcesoria do fitnessu
  • Zgodnie z Rozporządzeniem Rządu strefa Fitness pozostaje nieczynna do odwołania. Na dzień dzisiejszy do dyspozycji Gości jest dostępny basen zewnetrzny Infinity Pool.  

     

BILARD & SNOOKER

ROZWIŃ SWOJĄ PASJĘ

Zarówno gra w bilard jak i snooker dają możliwość wyciszenia się, skupienia i oderwania od codzienności, ale przede wszystkim to pasjonujące gry, mogące dać wiele satysfakcji. Na poziomie -2 czekają na Państwa profesjonalne stoły do bilarda i snookera. Sala wyposażona jest w 2 stoły do gry w bilard oraz 2 stoły do gry w snooker. Sala Bilard&Snooker jest dostepna dla wszystkich Gości po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej.

Cena wynajmu za 1h - 35 PLN

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Rządu strefa Bilard & Snooker pozostaje nieczynna do odwołania.  

 

ROWERY

SPĘDŹ CZAS AKTYWNIE

Wokół Hotelu znajdują się trasy rowerowe o zóżnicowanym stopniu trudności. Dzięki rowerom elektrycznym, które wypożyczyć można w recepcji, nie musimy obawiać się stromych podjazdów. Szczególnie polecamy malowniczą trasę wokół Jeziora Rożnowskiego, ok. 42 km: Sienna - Dąbrowa - Kurów - Tęgoborze - Łososina Dolna - Witowice Dolne - Rożnów - Gródek nad Dunajcem - Sienna.

Cena wynajmu:

Rower górski:

1h - 45 PLN

2h - 80 PLN

4h - 150 PLN

Rower elektryczny:

1h - 80 PLN

2h - 150 PLN

4h - 280 PLN 

 

 

NORDIC WALKING

ODKRYJ PIĘKNĄ OKOLICĘ

W Heron Live Hotel mamy dostępnych aż 40 kompletów kijów do Nordic Walking. W recepcji hotelowej można wypożyczyć kije do Nordic Walking. Szczególnie polecamy spacer na górę widokową znajdującą się naprzeciwko Hotelu. Wszelkich informacji o malowniczych trasach udziela recepcja hotelowa.

 

ŚCIEŻKA WIDOKOWA

SPACER WŚRÓD DRZEW

W sąsiedztwie Hotelu znajduje się ścieżka widokowa.Trasa ta przystosowana jest do spacerowania i prowadzi przez gęsty las liściasty. Na końcu ścieżki po około 15-20 minutach marszu docieramy na sam szczyt góry do polany widokowej. Stąd rozpościera się piękny widok na miejscowość Sienna oraz Jezioro Rożnowskie.