MALIBU

TYLKO W HERON LIVE HOTEL...

Stworzona przez światowego lidera w produkcji łodzi do uprawiania sportów wodnych tj. wakeboard i wakesurf. Znakomicie nadająca się dla osób aktywnych, a także ceniących sobie komfort i relaks. Wyposażona w silnik o pojemności 6,2 litra i mocy 400KM. Sekretem łodzi są systemy do wytwarzania fal: Integrated Surf Platform i Surf Gate. Niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom podróży gwarantuje 12 głośników, dwa wzmacniacze i subwoofer Wet Sounds. Prosimy o rezerwację łodzi Malibu w recepcji hotelowej.

 

 

 

 

 

KATAMARANY

LUKSUS NAPĘDZANY SŁOŃCEM  

Solliner to katamaran dla tych, którzy pragną cieszyć się przyjemnym czasem spędzonym na wodzie w miłym towarzystwie przyjaciół i rodziny, czy też w ramach spotkań biznesowych. Łódź jest niezwykle prosta w obsłudze i nie wymaga uprawnień do jej sterowania. Ta 21-stopowa łódka jest w stanie pomieścić do 10 osób na pokładzie, który wyposażony jest w u-kształtną kanapę, stolik jadalniany i taras słoneczny. Prosimy o wcześniejszą rezerwację w recepcji hotelowej.

 

 

MOTORÓWKI

POZNAJ JEZIORO ROŻNOWSKIE

W hotelowym porcie jachtowym w sezonie (1.05 - 30.09) jest możliwość wypożyczenia łodzi motorowodnych. Wycieczka łodzią motorowodną to doskonała forma aktywności i relaksu na jeziorze oraz ciekawa forma zwiedzania okolicy. Łodzie motorowodne do maksymalnie 4 osób są dostępne w hotelowym porcie po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej. Podczas wycieczki zapewniana jest opieka sternika. Jeśli posiadają Państwo patent motorowodny, łódź można wynająć samodzielnie.

 

 

KAJAKI I ROWERY WODNE

ROZRYWKA DLA CAŁEJ RODZINY

W hotelowym porcie jachtowym w sezonie (1.05 - 30.09) jest możliwość wypożyczenia kajaków turystycznych oraz rowerów wodnych. Zapraszamy do korzystania z atrakcji na Jeziorze Rożnowskim, to doskonała forma poznania jeziora, zwiedzania, a także aktywności fizycznej. Kajaki i rowerki dostępne są po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej.