MALIBU

TYLKO W HERON LIVE HOTEL...

Łodzi Malibu M235 to nowoczesna i luksusowa łódź do uprawiania sportów wodnych tj. wakeboard i wakesurf. Służy zarówno do rekreacyjnego zwiedzania jeziora jak i aktywnie spędzonego czasu z odrobiną szaleństwa. Sekretem łodzi są systemy do wytwarzania fal. Integrated Surf Platform i Surf Gate to nowoczesne systemy, dzięki którym możemy cieszyć się falą do surfingu. Dzięki tym systemom możemy w pełni kontrolować falę, oraz dostosować ją do indywidualnych potrzeb. Łódź wynajmowana jest wraz z obsługą sternika, który podczas rejsu zabierze Was w trasę ukazującą piękno Jeziora Rożnowskiego. Łódź może być także wynajęta z instruktorem wakesurfingu, który nauczy Was surfować na fali oraz dobierze odpowiedni sprzęt do treningu. Prosimy o rezerwację łodzi Malibu w recepcji hotelowej.

 

1h - 1000 zł

KATAMARANY

LUKSUS NAPĘDZANY SŁOŃCEM

Solliner to katamaran dla tych, którzy pragną cieszyć się przyjemnym czasem spędzonym na wodzie w miłym towarzystwie przyjaciół i rodziny, czy też w ramach spotkań biznesowych. Łódź jest niezwykle prosta w obsłudze i nie wymaga uprawnień do jej sterowania. Ta 21-stopowa łódka jest w stanie pomieścić do 10 osób na pokładzie, który wyposażony jest w u-kształtną kanapę, stolik jadalniany i taras słoneczny. Prosimy o wcześniejszą rezerwację w recepcji hotelowej.

1h - 300 PLN

MOTORÓWKI

POZNAJ JEZIORO ROŻNOWSKIE

W hotelowym porcie jachtowym w sezonie (1.05 - 30.09) jest możliwość wypożyczenia łodzi motorowodnych. Wycieczka łodzią motorowodną to doskonała forma aktywności i relaksu na jeziorze oraz ciekawa forma zwiedzania okolicy. Łodzie motorowodne do maksymalnie 4 osób są dostępne w hotelowym porcie po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej. Podczas wycieczki zapewniana jest opieka sternika. Jeśli posiadają Państwo patent motorowodny, łódź można wynająć samodzielnie.

30 min - 250 zł

KAJAKI I ROWERY WODNE

ROZRYWKA DLA CAŁEJ RODZINY

W hotelowym porcie jachtowym w sezonie (1.05 - 30.09) jest możliwość wypożyczenia kajaków turystycznych oraz rowerów wodnych. Zapraszamy do korzystania z atrakcji na Jeziorze Rożnowskim, to doskonała forma poznania jeziora, zwiedzania, a także aktywności fizycznej. Kajaki i rowerki dostępne są po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej.

1h - 25 zł
3h - 60 zł
24h - 100 zł