MALIBU

TYLKO W HERON LIVE HOTEL...

Stworzona przez światowego lidera w produkcji łodzi do uprawiania sportów wodnych tj. wakeboard i wakesurf. Znakomicie nadająca się dla osób aktywnych, a także ceniących sobie komfort i relaks. Wyposażona w silnik o pojemności 6,2 litra i mocy 400KM. Sekretem łodzi są systemy do wytwarzania fal: Integrated Surf Platform i Surf Gate. Niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom podróży gwarantuje 12 głośników, dwa wzmacniacze i subwoofer Wet Sounds. Prosimy o rezerwację łodzi Malibu w recepcji hotelowej.

 

WAKEBOARDING
Jest sportem wodnym polegającym na płynięciu po powierzchni wody na desce trzymając się liny ciągniętej przez łódź. Powstał z połączenia nart wodnych, snowboardingu i surfingu. Nie jest trudny do opanowania oraz gwarantuje świetną zabawę.

 

WAKESURFING
Jest sportem wodnym polegającym na płynięciu za łodzią, na fali wytwarzanej przez łódź nie będąc bezpośrednio przez nią holowanym. Po stanięciu na fali wakesurfer odrzuca linę  holowniczą i surfuje dokładnie tak jak na naturalnych morskich falach.

 

 

 

KATAMARANY

LUKSUS NAPĘDZANY SŁOŃCEM

Solliner to katamaran dla tych, którzy pragną cieszyć się przyjemnym czasem spędzonym na wodzie w miłym towarzystwie przyjaciół i rodziny, czy też w ramach spotkań biznesowych. Łódź jest niezwykle prosta w obsłudze i nie wymaga uprawnień do jej sterowania. Ta 21-stopowa łódka jest w stanie pomieścić do 10 osób na pokładzie, który wyposażony jest w u-kształtną kanapę, stolik jadalniany i taras słoneczny. Prosimy o wcześniejszą rezerwację w recepcji hotelowej.

 

MOTORÓWKI

POZNAJ JEZIORO ROŻNOWSKIE

W hotelowym porcie jachtowym w sezonie (1.05 - 30.09) jest możliwość wypożyczenia łodzi motorowodnych. Wycieczka łodzią motorowodną to doskonała forma aktywności i relaksu na jeziorze oraz ciekawa forma zwiedzania okolicy. Łodzie motorowodne do maksymalnie 4 osób są dostępne w hotelowym porcie po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej. Podczas wycieczki zapewniana jest opieka sternika. Jeśli posiadają Państwo patent motorowodny, łódź można wynająć samodzielnie.

 

KAJAKI I ROWERY WODNE

ROZRYWKA DLA CAŁEJ RODZINY

W hotelowym porcie jachtowym w sezonie (1.05 - 30.09) jest możliwość wypożyczenia kajaków turystycznych oraz rowerów wodnych. Zapraszamy do korzystania z atrakcji na Jeziorze Rożnowskim, to doskonała forma poznania jeziora, zwiedzania, a także aktywności fizycznej. Kajaki i rowerki dostępne są po wcześniejszej rezerwacji w recepcji hotelowej.