WARSZTATY KAWOWE Z BARISTĄ

WEJDŹ DO ŚWIATA KAWY PEŁNEJ AROMATÓW

Wykwalifikowany barista zapozna Was z historią kawy, jej pochodzeniem i krążącymi o niej legendami. Podczas warsztatów dowiecie się w jaki sposób uprawia się oraz produkuje kawę. Degustacja sprawi, że wychwycicie różnicę między kawą kupioną w markecie, a prawdziwą kawą parzoną z ziaren najwyższej jakości- speciality coffee. Poznacie także różnice w aromatach i profilach sensorycznych. Zobaczycie jaka różnica jest w kawach parzonych różnymi metodami alternatywnymi, porównacie ich aromat i klarowność.

SPOTKANIE Z SOMMELIEREM

POZNAJ BOGACTWO SMAKÓW, ZAPACHÓW I BARW WIN

Poznajcie bogactwo smaków, zapachów i barw win z różnych regionów świata. Dowiedzcie się, jakie wybrać sery, aby podkreśliły smak i aromat wina.
Wytwarzanie wina to rodzaj sztuki, a umiejętność jego degustacji wymaga wrażliwości smakowej i delikatnego podniebienia. Rozwińcie swoją wrażliwość, wyobraźnię i wiedzę. Stańcie się fanatykami wina i rozwińcie w sobie pasję.
Degustacja win i serów - warsztaty z sommelierem to szkolenie, które wprowadzi Was w świat win. Po nim będziecie czuli się znacznie pewniej w trakcie wszelkich spotkań biznesowych przy winie.

OFF ROAD 4X4

SZYBKI SPOSÓB NA PODNIESIENIE ADRENALINY

W niedalekim sąsiedztwie Hotelu Heron przygotowaliśmy tor 4x4 o długości ok. 3000m, o zróżnicowanym stopniu trudności. Nasi goście mogą zasmakować ogromnej dawki adrenaliny prowadząc samochód terenowy pod okiem instruktora off-road. To idealny sposób spędzenia czasu dla poszukujących mocnych wrażeń.

W przypadku cięższych warunków pogodowych, przez co bardziej wymagającego przejazdu samym torem, proponujemy dojazd i powrót z toru przepięknie widokową trasą ze spokojniejszymi odcinkami off-road'u.

SPRZĘT HYDRO-ODRZUTOWY

Dostępny sprzęt:

Skuter SEA DOO Spark Trixx (110KM) ze szkoleniem motorowodnym

Skuter Spark Trixx (110KM) ze sternikiem „Wodne Taxi”

Sprzęt hydro-odrzutowy z obsługą FlyBoard Schreiter Waterflight AX3

WARSZTATY FREE ART

Odkryj swój talent

Free Art to nowatorskie zajęcia dla każdego organizowane w grupach prowadzone przez doświadczonych artystów malarzy i historyków sztuki. Uczestnicy dostają płótna malarskie, farby, pędzle oraz sztalugi. Każdy tworzy swój własny obraz o dowolnej tematyce – umiejętności malarskie nie są wymagane. Warsztaty zaczynają się krótkim wykładem na temat techniki malarskiej oraz podejścia do tworzenia obrazów. Wykonaną pracę można zabrać ze sobą do domu.
Obrazy powstają na płótnach malarskich naciągniętych na krosna a do malowania używa się profesjonalnych farb akrylowych – wszystko pod okiem profesjonalisty, który pomaga nanieść ewentualne korekty. Free Art to doskonały sposób na integrację, polepszanie komunikacji, poprawę funkcjonowania zespołu. Wspaniale wycisza i pomaga odkryć głęboko drzemiące talenty.

GPS CROSSING PO LESIE

SPRAWDŹ SWOJE SIŁY W TERENIE

GPS Crossing - rekreacyjny marsz z przygodami. Całość uczestników podzielimy na kilka zespołów.
Każdy zespół otrzyma komplet startowy: kompas, gps, mapę terenu oraz karty startowe.
Na mapie będą naniesione wszystkie, ważne, niezbędne do ukończenia gry miejsca:
Na podstawie mapy, uczestnicy obliczą odległości oraz optymalną trasę do pokonania. Będą musieli wziąć pod uwagę charakter oraz ukształtowanie terenu, możliwości zawodników, możliwe problemy techniczne, rodzaj zadań, które będą „opłacać” się drużynie.

GPS CROSSING KAJAKAMI

GPS Crossing - rekreacyjne pływanie z przygodami.
GPS crossing kajakami to wodna odmiana tej znanej konkurencji. Jest to oferta skierowana do firm i instytucji. Ich programy przygotowujemy na indywidualne zamówienie, po uzyskaniu informacji na temat oczekiwań klienta, wielkości grupy, wieku uczestników, planowanego czasu płynięcia, dodatkowych atrakcji itd. Jest to doskonały sposób na urozmaicenie firmowego wyjazdu, szkolenia. Może być też świetnym prezentem dla pracowników lub klientów Państwa firmy. Imprezy na wodzie doskonale nadają się do integrowania grupy, gdyż poza elementami rywalizacji, kładą duży nacisk na współpracę i wzajemną pomoc. Możliwości jakie daje kajak, pozwalają na jeszcze ciekawsze rozegranie rozgrywki. Ciekawsze miejsca rozmieszczenia
poszczególnych zadań i zagadek logicznych. Konkurencja ta może zostać również połączona ze zwykłym gps crossingiem.

WARSZTATY Z SUSHI MASTEREM

POZNAJ TAJNIKI JAPOŃSKICH RYTUAŁÓW

Warsztaty pod okiem Sushi Mastera to przygoda, która wprowadzi Was w tajniki japońskich rytuałów kulinarnych. 
Pod czujnym okiem Sushi Mastera poznacie wielowiekową historię tego specjału, charakterystyczne japońskie słownictwo, dowiecie się jak przygotowuje się różnorodne formy sushi.
Każdy uczestnik nauczy się jak dokonać prawidłowego filetowania i krojenia ryb, pozna wszystkie niezbędne składniki do przygotowania sushi oraz jego rodzaje od prostych nigiri i hosomaków do bardziej skomplikowanych uramaki, futo maki, date maki, gunkan maki, temaki.
Kurs sushi kończy się ucztą, w czasie której uczestnicy delektują się przygotowanymi przez siebie specjałami.