Sala AB

POZIOM 0

Sala AB (655m2) to największa sala w hotelu, usytułowana jest na poziomie 0, posiada system sterowania nagłośnieniem oraz oświetleniem. Prowadzi do niej bezpośrednie, przeszklone wejście z lobby hotelowego. Z sali roztacza się przepiękny widok na jezioro dzięki imponującym przeszkleniom. Salę możemy dzielić ściankami działowymi na 2-4 niezależne mniejsze sale.

Sala A

POZIOM 0

Sala A (410 m2) to część sali AB z dostępem do dużego okna wydawczego z kuchni. Jest idealna zarówno na bankiety jak i konferencje. Posiada własne oświetlenie oraz nagłośnienie. Sala jest całkowicie przeszklona z dwóch stron. Wyposażona jest także w jeden ekran oraz dwa telewizory multimedialne. Do sali można wstawić scenę oraz parkiet.
ustawienie teatralne: 250os
bankietowe:180os
Sala A jest niepodzielna.

Sala B

POZIOM 0

Sala B (241 m2) to część sali AB, do której prowadzi wejście bezpośrednio z lobby hotelowego. Posiada oddzielne nagłośnienie oraz oświetlenie, którym możemy dowolnie sterować oraz dwa ekrany. Sala jest całkowicie przeszklona od strony jeziora. Idealna na organizację bankietów jak i konferencji. Możliwe jest także wstawienie do sali sceny oraz parkietu.
ustawienie teatralne: 150os 
bankietowe: 100os
Salę B możemy podzielić na dwie mniejsze:
Sala B1 (56 m2)
ustawienie teatralne: 60os  
bankietowe: 30os
Sala B2 (58 m2)
ustawienie teatralne: 70os 
bankietowe: 40os

Sala C

POZIOM 0

Sala C (123 m2) to sala do której prowadzi przejście zarówno z lobby jak i z sali bankietowej B. Posiada duże okna z widokiem na jezioro. Profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie oraz ekran stwarzają idealne warunki do organizacji konferencji. Sala dodatkowo może być wyposażona także w 2 mobilne telewizory multimedialne.
ustawienie teatralne: 160os
klasowe: 80os
bankietowe: 70os
podkowa: 40os

Schemat

SALE KONFERENCYJNO-BANKIETOWE