Sala AB

POZIOM 0

Sala AB (655m2) to największa sala w hotelu, usytułowana jest na poziomie 0, posiada system sterowania nagłośnieniem oraz oświetleniem. Prowadzi do niej bezpośrednie, przeszklone wejście z lobby hotelowego. Z sali roztacza się przepiękny widok na jezioro dzięki imponującym przeszkleniom. Salę możemy dzielić ściankami działowymi na 2-4 niezależne mniejsze sale.

Sala A

POZIOM 0

Sala A (410 m2) to część sali AB z dostępem do dużego okna wydawczego z kuchni. Jest idealna zarówno na bankiety jak i konferencje. Posiada własne oświetlenie oraz nagłośnienie. Sala jest całkowicie przeszklona z dwóch stron. Wyposażona jest także w jeden ekran oraz dwa telewizory multimedialne.
ustawienie teatralne: 150os
klasowe: 90os
bankietowe:100os
Sala A dzieli się na dwie mniejsze, niezależne sale:
Sala A1 (32 m2)
Sala A2 (38 m2)

Sala B

POZIOM 0

Sala B (241 m2) to część sali AB, do której prowadzi wejście bezpośrednio z lobby hotelowego. Posiada oddzielne nagłośnienie oraz oświetlenie, którym możemy dowolnie sterować oraz dwa ekrany. Sala jest całkowicie przeszklona od strony jeziora. Idealna na organizację bankietów jak i konferencji.
ustawienie teatralne: 110os 
klasowe: 80os 
bankietowe: 90os
Salę B możemy podzielić na dwie mniejsze:
Sala B1 (56 m2)
ustawienie teatralne: 50os 
klasowe: 30os 
bankietowe: 30os
Sala B2 (58 m2)
ustawienie teatralne: 60os 
klasowe: 30os 
bankietowe: 30os

Sala C

POZIOM 0

Sala C (123 m2) to sala do której prowadzi przejście zarówno z lobby jak i z sali bankietowej B. Posiada duże okna z widokiem na jezioro. Profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie oraz ekran stwarzają idealne warunki do organizacji konferencji. Sala dodatkowo może być wyposażona także w 2 mobilne telewizory multimedialne.
ustawienie teatralne: 160os
klasowe: 80os
bankietowe: 80os
podkowa: 40os

Sala Hangar

POZIOM -1

Sala Hangar (40 m2) to kameralna sala znajdująca się na poziomie -1. Wyposażona w nagłośnienie, oświetlenie oraz ekran multimedialny. Z sali można bezpośrednio wyjść na taras z widokiem na jezioro. Sala idealna jest do organizacji konferencji oraz nieformalnych spotkań biznesowych.
ustawienie teatralne: 81os
klasowe: 30os
bankietowe: 40os
podkowa 24os

Schemat

SALE KONFERENCYJNO-BANKIETOWE