Playroom

pokój zabaw dla dzieci

Na poziomie 0 zlokalizowany jest Playroom dla dzieci, w którym znajdują się zabawki dostosowane do różnych grup wiekowych dzieci. Pokój zabaw zaprojektowany tak, aby każdy najmłodszy Gość znalazł coś dla siebie. Podczas gdy dzieci malują, bawią się w mini kuchnię lub chowają w białym domku niczym ze snów - rodzice mogą odpocząć na miękkich poduszkach lub po prostu włączyć się do zabawy!

kid's menu

kuchnia w wydaniu dla najmłodszych

W każdej z trzech restauracji Heron Live Hotel Szefowie Kuchni przygotowali specjalne menu dla małych Gości. Dania są dobrane tak, aby pokochało je każde dziecko i miło możliwoś poznać różnorodność kuchni i smaków. Menu prezentowane jest w formie kolorowanki z "Heronkiem" czyli animowaną wersją czapli z logo hotelu, która w zależności od pory roku występuje w różnych aranżacjach. Mali Goście otrzymują także kredki aby pokolorować czaplę, tym samym umilając czas oczekiwania na wybrane danie.

plac zabaw

zabawa na świeżym powietrzu

Przy sprzyjającej pogodzie najmłodsi Goście mogą skorzystać z uroków zewnętrznego placu zabaw dla dzieci, który znajduje się z bezpośrednim sąsiedztwie hotelu. Dzieci znajdą tam między innymi domek zabaw, huśtawki, a także zjeżdżalnie. Plac zabaw jest zabezpieczony tak, aby dzieci korzystały z niego w pełni bezpiecznie. 

kids SPA

relaks dla dzieci

Specjaliści Live SPA opracowali specjalny zestaw zabiegów relaksacyjnych dla najmłodszych Gości. Zabiegi są w pełni bezpieczne i odpowiednio dobrane dla skóry dzieci. Małe księżniczki mogą także skorzystać z usług fryzjerskich a także malowania paznokci. Pełna oferta Kid's SPA dostępna jest >>> MENU KID'S SPA <<<

W hotelowej strefie Wellness dostępny jest brodzik dla najmłodszych o głębokości 40 cm. Aby umilić dzieciom wodne atrakcje mamy dla nich kołka do pływania, rękawki, deski, makarony oraz okularki. 

wyposażenie pokoi

dostosowane do wymagań maluchów

Pokoje w Heron Live Hotel przystosowane są dla rodzin z dziećmi, do dyspozycji mamy pokoje z rozkładanymi sofami, pokoje w którym możemy przygotować dodatkowe łóżko w formie dostawki dla dziecka , a także w naszej ofercie znajdą Państwo pokoje rodzinne składające się z dwóch pokoi połączonych wewnętrznymi drzwiami .

Dla naszych małych Gości posiadamy szlafroki oraz kapcie hotelowej, a także stopnie do samodzielnego korzystania z łazienki. Na Państwa życzenie w pokoju także może zostać przygotowane łóżeczko turystyczne wraz z przewijakiem oraz wanienka dla niemowląt. Rezerwacji pokoi i dodatkowego wyposażenia prosimy dokonywać przed pobytem kontaktując się z działem recepcji bądź rezerwacji indywidulnej.

oferta butiku

DLA MAŁYCH KLIENTÓW

Hotelowy Butik HAK przygotował specjalną ofertę dla dzieci. Najmłodsi znajdą w ofercie nie tylko ubrania z kolekcji Bruno Novi z naturalnych materiałów sygnowane logo Heron Live Hotel, obuwie, czapki z wełny alpak, ale także ręcznie szyte zabawki, poduszki oraz  gadżety.