ZABIEGI

Zabieg przeciw rozstępom – ‘Tone up’

Chroni włókna kolagenu i elastyny przed degradacją, przeciwdziała poluźnieniu skóry spowodowanemu upływem czasu i zmianą masy ciała. Zabieg ten został specjalnie opracowany dla osób, które doświadczyły utraty elastyczności, walczą z rozstępami. Polecany również dla kobiet w ciąży.

Cena: 80 min / 420 pln

Różane nawilżenie

Ultra kobiecy zabieg, który poprawia nastrój i rozpieszcza całe ciało - od włosów aż po stopy. Skóra jest złuszczona, gładka, a następnie odżywiona kompletnym rytuałem z różaną maską. Zabieg rozpoczyna się od inhalacji i odprężającej, prowadzonej techniki oddychania, po którym następuje peeling całego ciała, zmiękczający skórę i umożliwiający pełne wchłonięcie kolejnych produktów różanych. Zabieg ten pozostawia skórę promienną, miękką i gładką a ciało jest podniesione na duchu.

Czas trwania zabiegu: 70 min.
Cena: 450 pln 

Masaż dla kobiet w ciąży

Poczuj się zaopiekowaną w czasie ciągłych zmian. Wybierz jeden z trzech olejków, z których każdy jest opracowany tak, by mógł być bezpiecznie stosowany w czasie ciąży w celu odżywienia i pielęgnacji rozszerzającej się skóry. Wykorzystując tradycyjny aromaterapeutyczny masaż punktowy górnej części pleców i zwracając szczególną uwagę na napięte ramiona, masaż ten pomaga złagodzić stres i napięcie. Nogi są masowane, aby złagodzić uczucie ciężkości, które może Ci towarzyszyć w ciąży, a masaż skóry głowy i twarzy naszym olejkiem terapeutycznym, dobranym specjalnie do rodzaju skóry, uzupełnia ten zabieg, którego efekty odczujesz na całym ciele. Od głowy do stóp. Pozwól sobie na chwilę radości i odprężenia w ciąży. Postaw za sobą cały życiowy stres .

Czas trwania zabiegu: 60 min.
Cena: 380 pln