Szef Kuchni

krzysztof małocha

Mówi się, że tego człowieka można poznać po smaku. Trudno to opisać, ale kto raz spróbował kuchni Krzysztofa Małochy, będzie chciał do nas wracać zawsze. Szef kuchni Heron Live Hotel praktykował u boku najlepszych w Polsce, a swoją pasję rozwijał w renomowanych krakowskich hotelach i restauracjach. Jest opiekunem laureatów najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych, takich jak ‘L'Art de la cuisine Martell’ czy ‘Self Cooking Center’. Restauracja Sienna 104 to przestrzeń jego kulinarnej niezależności. Autorskie kompozycje powstają w ciszy. – Za każdym razem nie wiem, co finalnie znajdzie się na talerzu – mówi Krzysztof Małocha. – Każde danie to dla mnie osobna historia.

Szefowie Cukierni

KONRAD KORSZLA I DOROTA KOSTECKA

Konrad Korszla - Kuchnia z charakterem wymaga człowieka z charakterem! Taki jest Konrad Korszla - kreatywny szef cukierni w Heron Live Hotel. Natura, sport, podróże, ekstremalne doznania i... ludzie - oto 5 muz jego kulinarnej energii. Absolutnie rozkochany w słodkościach, potrafi rozczulić najbardziej gorzkie podniebienia. Doświadczenie zdobywał u boku najwybitniejszych krakowskich cukierników oraz w czasie ogólnopolskich i międzynarodowych szkoleń. Dzisiaj sam chętnie dzieli się swoim warsztatem z pasjonatami cukierniczej i kulinarnej twórczości. Swoim słodkim magnum opus podzielił się między innymi z papieżem Benedyktem XVI. Doceniony licznymi wyróżnieniami w swojej sztuce, w tym: III nagrodą w konkursie na deser podczas Expo Sweet 2015 oraz I nagrodą w kategorii 'deser' w konkursie Wine & Food Noble Night 2011. Podbił serca multikulturalnego gremium w czasie Dni Kultury polskiej w Pekinie.

Dorota Kostecka - można by było stwierdzić, że to najsłodsza kobieta w Heron Live Hotel, nic bardziej mylnego! Mocny charakter i ponadprzeciętną kreatywność czuć w jej twórczości. To właśnie Ona każdego ranka wraz z zespołem piekarzy wypieka chleby na śniadanie dla naszych Gości. Pozytywne nastawienie do życia i ogromne poczucie humoru - to także możemy odkryć w słodkościach jej autorstwa. Jej specjalnością są hotelowe praliny i czekoladki. Próbowaliście?

Uprzejmie uprzedzamy: degustacja deserów i wypieków naszych cukierników wiąże się z pewnym niebezpieczeństwem - jednorazowej próby ih talentu nie można zapomnieć. Będziecie więc zmuszeni wrócić po więcej.  

Sienna 104