SMAK

JEST DLA NAS WSZYSTKIM

Smak jest dla nas wszystkim.
Naszym zdaniem podniebienie czyni człowieka.

Czas – niczym.
Tutaj doświadczasz w rytmie slow.

Kolacja, na którą Cię zapraszamy – wydarzeniem.
Nie „zamiast” ani „przy okazji”. Jest celem samym w sobie.

Kuchnia – spektaklem.
Bo nie lubimy ukrywać tego, co najlepsze. 

Karta dań w Sienna 104 to bilet w niesamowitą podróż po świecie smaków, która rozpoczyna się w lokalnych ogródkach, pasiekach i hodowlach. Wyszukana myśl kulinarna szefa kuchni Sienna 104 inspiruje się tym, co regionalne. Widelec Krzysztofa Małochy nie boi się więc wyzwań takich jak foie gras czy carpaccio, ale nie wstydzi się też polskiej szarej renety. Właściwie ma to do siebie, że nie wstydzi się wcale, dlatego na doświadczenie kuchni spod szyldu Sienna 104 składają się zarówno doznania smakowe i wizualne. Gotowanie to spektakl odgrywany przed Tobą za przeszkloną ścianą, a każde danie jest sztuką wyreżyserowaną z myślą o Tobie. Chcemy jednak, żebyś w naszych progach czuł się nie tylko widzem, ale przede wszystkim gościem. Byś czuł, że trafiłeś pod właściwy adres. Jesteś więc mile widziany również „za kulisami” – możesz zdecydować, który kawałek wołowiny trafi na Twój talerz, wystawić na próbę powonienie naszego sommeliera lub podejrzeć kulinarne tajemnice uznanego szefa kuchni.

GODZINY OTWARCIA

Restauracja  SIENNA czynna

piątek/sobota

 17:00- 23:00 

(ostatnie zamówienia na danie do godziny 22:00)
 

W okresie wielkanocnym restauracja czynna:

7.04 piątek 17:00- 23:00
8.04 sobota 13:00-23:00
9.04 niedziela 13:00-23:00
10.04 poniedziałek - nieczynna

Zapraszamy do rezerwacji stolików. 

Do restauracji zapraszamy gości od 16 roku życia

 

 

 

 

SZEF KUCHNI

Krzysztof Małocha

Mówi się, że tego człowieka można poznać po smaku. Trudno to opisać, ale kto raz spróbował kuchni Krzysztofa Małochy, będzie chciał do nas wracać zawsze. Szef kuchni Heron Live Hotel praktykował u boku najlepszych w Polsce, a swoją pasję rozwijał w renomowanych krakowskich hotelach i restauracjach. Jest opiekunem laureatów najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych, takich jak ‘L'Art de la cuisine Martell’ czy ‘Self Cooking Center’. Restauracja Sienna 104 to przestrzeń jego kulinarnej niezależności. Autorskie kompozycje powstają w ciszy. – Za każdym razem nie wiem, co finalnie znajdzie się na talerzu – mówi Krzysztof Małocha. – Każde danie to dla mnie osobna historia.

VIP ROOM

kameralne miejsce

W Heron Live Hotel specjalizujemy się w podejmowaniu gości. Lubimy zaskakiwać, ale nie dajemy się zaskoczyć. Salę Vip Room zaprojektowaliśmy z myślą o wyjątkowych spotkaniach – biznesowych, okolicznościowych, koleżeńskich. Bez względu na charakter wydarzenia, możesz liczyć na naszą dyskrecję, dedykowaną obsługę oraz muzykę, atmosferę i menu dostosowane do Twoich potrzeb. Wierzymy, że dobrze zorganizowane spotkanie to nasz wspólny sukces i najlepsza inwestycja w przyszłość.

PIWNICA WIN

W SIENNA 104

Na znawcach win wrażenie z pewnością zrobi karta oferowanych trunków. Każdy tu znajdzie coś dla siebie – od regionalnych win z pobliskiej Winnicy Gródek, po wina dla koneserów z całego świata.

Podczas wizyty w Restauracji Sienna 104 zapraszamy do skorzystania z porady hotelowego Sommeliera, który chętnie dobierze dla Państwa wino podkreślające smak zamówionych dań.

MENU

MENU SIENNA 104