WSPOMNIENIA

KOLACJA 10 RĄK - 10 MOMENTÓW

EDYCJA 2022

EDYCJA 2021

 

 

 

EDYCJA 2016

EDYCJA 2017

EDYCJA 2018

10 RĄK - 10 MOMENTÓW

niezwykła kolacja

Podczas wyjątkowego wydarzenia jakim będzie kolacja ’10 rąk – 10 momentów’ Goście będą mieli okazję poznać filozofię LIVE. Kolacja będzie połączeniem prawdziwej natury otaczającej Heron Live Hotel *****, prawdziwych smaków przygotowywanych na naszych oczach przez pięciu Szefów Kuchni oraz prawdziwej muzyki na żywo podczas kolacji. 

Podczas eventu prowadzący wtajemniczy Gości w  pracę pięciu Szefów Kuchni i to, jak kreują smaki, które później widzimy na talerzach. Kulinarnie event wspomagać będą jedne z najlepszych firm gastronomicznych. Podczas kolacji do każdego z dań sommelier dobierze alkohole oraz napoje. Cały wieczór umilać będzie muzyka na żywo w wykonaniu wyjątkowych artystów. Tuż po zakończeniu kolacji Goście będą mieli okazję uczestniczyć w afterparty w Klubie Muzycznym.

 

 

 

SZEFOWIE KUCHNI

Pięciu wybitnych Szefów Kuchni na co dzień gotujących w najlepszych restauracjach z całej Polski, jeden wieczór - jedna kolacja, innowacyjne dania autorskie, niesamowite smaki. Kolacja to 10 momentów degustacyjnych dzięki czemu Gość może poznać po 2 autorskie momenty każdego Szefa Kuchni.

 

NIEZWYKLI SZEFOWIE KUCHNI VI edycji 10 rąk 10 momentów

KRZYSZTOF MAŁOCHA -  Szef kuchni Heron Live Hotel praktykował u boku najlepszych w Polsce, a swoją pasję rozwijał w renomowanych krakowskich hotelach i restauracjach. Jest opiekunem laureatów najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych, takich jak ‘L'Art de la cuisine Martell’ czy ‘Self Cooking Center’. Restauracja Botanika i  Sienna 104 to przestrzeń jego kulinarnej niezależności. Autorskie kompozycje powstają w ciszy. Kreatywny, zabawny, o niezwykle silnej osobowości. Swoje cechy odsłania w kreowanych przez siebie daniach. Jak sam mówi: "w kuchni najważniejszy jest smak". Posiada niesamowitą umiejętność wyprzedzania marzeń gości o tym, czego mają ochotę spróbować. Swoje dania dopracowuje.

  

KONRAD KORSZLA - Szef cukierni w Heron Live Hotel. Absolutnie rozkochany w słodkościach, potrafi rozczulić najbardziej gorzkie podniebienia. Doświadczenie zdobywał u boku najwybitniejszych krakowskich cukierników oraz w czasie ogólnopolskich i międzynarodowych szkoleń. Dzisiaj sam chętnie dzieli się swoim warsztatem z pasjonatami cukierniczej i kulinarnej twórczości. Swoim słodkim magnum opus podzielił się między innymi z papieżem Benedyktem XVI. Doceniony licznymi wyróżnieniami w swojej sztuce, w tym: III nagrodą w konkursie na deser podczas Expo Sweet 2015 oraz I nagrodą w kategorii 'deser' w konkursie Wine & Food Noble Night 2011. Podbił serca multikulturalnego gremium w czasie Dni Kultury polskiej w Pekinie. 

 

DARIUSZ BARAŃSKI - absolwent legendarnej Le Cordon Bleu, która kształci najlepszych kucharzy na świecie. Swój warsztat szlifował w wielu restauracjach na arenie międzynarodowej, pod okiem uznanych Szefów Kuchni. Jest odpowiedzialny za sukces Restauarcji Concept 13, mieszczącej się w warszawskim Domu Handlowym Vitkac. Od zawsze stawiał na prostotę i jakość. Podstawą jego kuchni jest odpowiedni dobór produktów. Często sam odpowiada za kontakt z dostawcami i osobiście dba o świeżość półproduktów. 

 

ARTUR MOROZ – jest szefem kuchni i restauratorem kojarzonym z restauracją Bulaj w Sopocie. Uchodzi za specjalistę od ryb, ale i gęsiny - kilka lat współpracował z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego jako szef akcji promującej powrót gęsiny na polskie stoły: "Gęsina na św. Marcina".  Kreator trendów kulinarnych, gotował dla wielu wybitnych osób od pary prezydenckiej po gwiazdy muzyki np. Stinga. Zdobywca wielu kulinarnych nagród. Kocha wędkować, uprawiać sporty, dobrą muzykę, sztukę i teatr – czyli wszystko to co miłe dla oka i głowy – jest jego pasją i inspiracją.  

 

GRZEGORZ KRUPA - Head Chef w restauracji Platter, od wielu lat współpracujący z Karolem Okrasą przy promocji kuchni w Polsce i poza jej granicami. Podróżnik kulinarny, Sushi Master i wielbiciel kuchni azjatyckiej, którą stara się łączyć z lokalnymi smakami. "Doskonały produkt to podstawa dobrego dania” to jego motto kulinarne.