LEKARZ

lek. MICHAŁ PASIŃSKI

Specjalista chirurgii ogólnej. Lekarz medycyny estetycznej. Ukończył studia lekarskie na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracuje w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie. Staż podyplomowy odbył w krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla. W 2006r. rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej w Szpitalu Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie, którą następnie kontynuował zdobywając dalsze doświadczenie i wiedzę w SP ZOZ MSW w Krakowie. Uwieńczeniem tego etapu było zdanie w 2013 r. Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego i uzyskanie tytułu Specjalisty Chirurgii Ogólnej.

Doktor Michał Pasiński stale pogłębia i aktualizuje swoją wiedzę na stażach, szkoleniach i kursach w jednostkach służby zdrowia zarówno publicznych, jak i prywatnych w kraju i zagranicą, w tym w Brazylii, Portugalii i Hiszpanii.

hyaluronic acid

FIGURHA

Kwas hialuronowy jest jedna z najczęściej stosowanych substancji w medycynie estetycznej. Dzięki swoim właściwościom wypełniającym i zdolności do unoszenia tkanek stosuje się go celem powiększenia ust, policzków, wypłycenia bruzd i zmarszczek, uniesienia kącików ust oraz korekty utraconej objętości w obrębie twarzy.  Efekt podania kwasu hialuronowego widoczny jest już bezpośrednio po zakończeniu zabiegu, jednak należy pamiętać, iż ten ostateczny związany z uwodnieniem wypełniacza pojawia się dopiero po około 3 tygodniach. Długość utrzymywania się preparatu w tkankach wynosi od 3-18 miesięcy i zależy od stopnia usieciowania oraz indywidualnych cech pacjenta.

Eyelights – eye lids and fine lines around the eye area - from 950 pln
Lipcontour – lip shaping and contouring - from 950 pln
Initio – visible fine lines and deep wrinkles (nasal furrows, lip feather lines) - from 1300 pln
Volumo – contouring cheeks, chin and cheek bones - from 1500 pln

needle mesotherapy

Biological regeneration of skin

Mezoterapia igłowa jest jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod stosowanych celem profilaktyki starzenia oraz poprawy wyglądu skóry przy zachowaniu w pełni naturalnego efektu. Zabieg polega na kontrolowanym i bezpośrednim podaniu w głąb skóry, w formie iniekcji, cennych składników odżywczych, substancji aktywnych, witamin oraz minerałów. Do najczęściej wykorzystywanych w mezoterapii igłowej należą: kwas hialuronowy, kwas liponowy, kwas askorbinowy i wiele innych. Zabiegom terapii igłowej poddawane są najczęściej okolice twarzy, szyi, ramion, dekoltu, także grzbiety dłoni, skóra głowy oraz miejsca wymagające ogólnej regeneracji czy leczenia. W zależności od składu preparatu zabieg ten jest przeznaczony dla osób w każdym wieku.

Jalupro - od 1100 pln
package of 4 treatments - 3600 pln
Jalupro HMW - 1300 pln
package of 3 treatments - 3200 pln

Injection lipolysis

BEZINWAZYJNA LIPOSUKCJA

Lipoliza iniekcyjna jest rodzajem niechirurgicznej liposukcji. Polega ona na podaniu w obręb tkanki tłuszczowej korygowanych okolic preparatu fosfatydylocholiny będącego naturalnym składnikiem pozyskiwanym z ziaren soi. Zawarty w niej dezoksycholan sodu powoduje rozbicie komórek tłuszczowych, które przenikają do układu krążenia, następnie są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu. W przypadku cellulitu zabieg lipolizy ma na celu rozbicie większych depozytów tłuszczowych i wygładzenie powierzchni skóry. Rewolucyjna metoda doskonale modeluje sylwetkę i pomaga pozbyć się niechcianego nadmiaru tłuszczu.

1 ampoule - from 700 pln